آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی : هیچ چیز در مورد تجربیات خوب قدیمی که از کارآموزی یا آموزش حرفه ای کسب می کنید، برتری ندارد، اما گواهی معتبر از طریق انجمن بین المللی تکنسین های الکترونیک خبره (ISCET) و انجمن خدمات حرفه ای (PSA) در دسترس است. هر دو آزمایش های خوبی در تشخیص برای الکترونیک انجام می دهند.

آنچه شما باید در یک شرکت تعمیر لوازم خانگی شروع کنید
یک کامیون یا کامیون برای حمل و نقل وسایل و تجهیزات، اما تنه ماشین و یک دستکش بزرگ می تواند شروع به کار کند
برخی از سرمايه ها برای ابزارها و دستبندها اگر شما قبلا آنها را ندیده اید – اغلب شما می توانید مبانی، مانند فیوزها، کمربندها و ترموستات را برای چند صد دلار خریداری کنید.
یک وب سایت، نشانه های درب مغناطیسی برای وسیله نقلیه خود، کارت های کسب و کار، و چاپ و تبلیغات آنلاین برای ترویج کسب و کار شما
یک منطقه کار در خانه شما برای تعمیرات بزرگ، اگر چه شما می توانید تعمیر قطعات جزئی در سایت انجام دهید
بیمه بر روی وسیله نقلیه خود که شما را در تماس تلفنی پوشش می دهد
مجوز کسب و کار – برای بررسی این که آیا این مورد نیاز است، با اتاق بازرگانی یا مقامات دولتی خود چک کنید
پیوند دادن به محافظت از شما در صورت وقوع چیزی در کار اشتباهی رخ می دهد که مشتری می تواند مسئولیت آن را نگه دارد یا در نظر بگیرید که کسب و کار خود را به عنوان یک شرکت یا شرکت محدود با مسئولیت محدود برای محافظت از دارایی های شخصی خود.

آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی
آموزش تعمیر لوازم خانگی برقی

آموزش تعمیر لوازم خانگی

مهارت های شبکه قوی برای ایجاد روابط با مشتریان، فروشندگان لوازم خانگی و شرکت های گارانتی
مزایای استفاده از تعمیر لوازم خانگی
این یک زمینه خوش آمدید برای مستقل است – در حدود یک سوم از تعمیرات لوازم خانگی خود اشتغال. لوازم خانگی و اتوماسیون همیشه در حال گسترش هستند، و از جریان درآمد آینده برای افرادی که قادر به تعمیر آنها هستند اطمینان حاصل می کند. اگر شما به وسیله ی مراجعه به یک متخصص هستید، تنظیم مهارت های خود می تواند منجر به درآمد قابل احترام شود، به ویژه اگر شما مایل به انجام تحقیقات کمی هستید. برای دستیابی به راهنمایی های تجاری به خواندن راهنمایی ها مراجعه کنید و خودتان را در همه جدیدترین مدل ها ارتقا دهید.

معایب یک تجارت تعمیر لوازم خانگی
تعمیر لوازم خانگی می تواند شامل برخی از کارهای سنگین و بلند شدن باشد، به خصوص در هنگام حمل وسایل سنگین ممکن است صدمات ایجاد شود. شما همچنین ممکن است در معرض شوک الکتریکی و نشت گاز قرار بگیرید.

هر چند که دستگاه ها به هیچ وجه به کار خود ادامه نمی دهند و باعث خراب شدن و خراب شدن آن می شوند، اما اغلب هزینه های مصرف کنندگان برای جایگزینی وسایل به جای آنکه آنها را تعمیر کند، ارزان تر است. جایگزینی کمپرسور یخچال و فریزر می تواند به مالکین خانه تقریبا نصف هزینه یخچال های جدید را افزایش دهد و پس از جایگزینی کمپرسور، چیز دیگری ممکن است اشتباه باشد.

این برای شما خوب است، اما برای مشتریان شما خیلی خوب نیست. فرصت برای کسب پول بیشتر وجود دارد اگر شما مایل به خارج شدن از تماس های ساعتی یا بلافاصله در شرایط اضطراری بسر می برید. به پایان رساندن لوازم آشپزخانه تجاری و سایر سیستم های عمومی نیاز به آموزش های رسمی دارد، اما سود و کار مداوم می تواند ارزشش را داشته باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *