آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی:برنامه های تعمیر لوازم خانگی دانش آموزان را در مورد ابزار و دانش مکانیک پایه مورد نیاز برای نصب، نگهداری و تعمیر تهویه مطبوع، یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و خشک کن لباس، آموزش می دهد. برنامه ها در محتوا مشابه هستند، اما برنامه های دوره ای معمولا برای چند دوره آموزشی عمومی مورد نیاز است.

برای تعمیر انواع لوازم خانگی کلیک کنید و یا با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید

سطوح برنامه ارائه شده در تعمیر لوازم خانگی شامل برنامه های گواهی و مدارک تحصیلی است. پیش نیازها شامل دیپلم دبیرستان یا معادل آن است. طول برنامه ممکن است 9 تا 12 ماه طول بکشد برای برنامه های گواهی. الزامات دیگر شامل تجربه آزمایشگاهی است.

گواهینامه فناوری تعمیر لوازم خانگی
آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی:با استفاده از هر دو کار کلاس درس و تجربه آزمایشگاهی، دانش آموزان در این برنامه گواهی فرصت های زیادی برای رفع، تعمیر و تعمیر بسیاری از لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال و فریزر، تهویه مطبوع، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی دارند.

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی :برخی از برنامه های گواهینامه در تعمیر لوازم خانگی شامل دوره هایی خاص برای انواع ابزار مورد نیاز و مسائل ایمنی برای یک دستگاه خاص می باشد. دانش آموزان نیز در مورد نظریه و اصول تبرید یاد می گیرند. دوره کار اغلب مسائل مربوط به تعمیر از موارد زیر را پوشش می دهد:

خشک کن اتوماتیک لباس
واشر اتوماتیک لباس
ماشین ظرفشویی داخلی و تجاری، اجاق مایکروویو و پخت
اصول برق و لوازم الکتریکی
لوازم گاز
مدرک کارشناسی ارشد در تکنولوژی لوازم خانگی
آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی :برنامه های تحصیلات تکمیلی به طور کلی تمام انواع لوازم خانگی را پوشش می دهد و همچنین ممکن است تعمیر تعمیرات HVAC را انجام دهد. در بسیاری از موارد، برنامه های مربوط به دوره های مربوط به تعمیر لوازم خانگی شبیه به برنامه های گواهینامه است،

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی :علاوه بر این، دوره های اصلی آموزش عمومی. اگر چه دوره های کارشناسی برای برنامه های تحصیلات وابسته به همان اندازه برای برنامه های گواهینامه یکسان است، کلاس هایی که منحصرا به سطح معاونت می توانند شامل موارد زیر باشند:

روش های تجاری
تعمیرات تهویه مطبوع
ریاضی صنعتی
ترمودینامیک
عیب یابی برای حرارت مرکزی و خنک کننده
سیستم های آب گرم
چشم انداز اشتغال و اطلاعات حقوق
پیش بینی های اداره آمار کارگری برآورد شده است که رشد تعداد شغلی برای افرادی که تعمیر لوازم خانگی را از 2014 تا 2014 به 14٪ افزایش می دهد

تعمیر لوازم خانگی

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی :برنامه های گواهینامه دانشجویان را برای مشاغل ورودی در سرویس لوازم خانگی آماده می کنند. اگرچه افرادی که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی آموزش می بینند معمولا با هر وسیله ای کار می کنند، می توان از تخصص خاصی نظیر:

نصب و تعمیرات لوازم خانگی تجاری
نصب کننده های لوازم خانگی و تعمیرات
اطلاعات صدور گواهینامه
آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی :صدور گواهینامه برای کارگران تعمیر لوازم خانگی از طریق اداره حفاظت از محیط زیست در دسترس است. EPA برای کسانی که با سیستم های تبرید کار می کنند، نیاز به آزمون صدور گواهینامه در مورد مبرد ها دارد. این آزمایش ها برای لوازم خانگی کوچک، سیستم های فشار بالا و سیستم های کم فشار در دسترس است، با آزمایش در اطلاعات هسته ای در هر کدام. افرادی که هر سه آزمون را تحویل می دهند گواهینامه جهانی می دهند.

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی :گواهی های اختیاری برای تکنسین های تعمیر لوازم خانگی نیز از طریق سازمان های حرفه ای ارائه می شود. به عنوان مثال، انجمن بین المللی تکنسین های الکترونیک خبره (ISCET) صدور گواهینامه تکنسین خدمات ملی (NASTeC) را ارائه می دهد. این گواهینامه نیاز به گذراندن امتحان دارد و در چهار سطح موجود است، از جمله تبرید و تهویه مطبوع، لباس های شسته شده و ظرفشویی، پخت و پز و جهانی.

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی:انجمن خدمات حرفه ای (PSA) همچنین شش گواهی مربوط به تعمیرات لوازم خانگی ارائه می دهد. هر یک نیازمند امتحانات در مهارت های ارتباطی مصرف کننده و دانش فنی اصلی، به علاوه یک منطقه خاص از لوازم، مانند تجهیزات آشپزی گاز یا برق، پخت و پز مایکروویو و یا تبرید. کسانی که آزمایشات را در تمام مناطق انجام می دهند، گواهینامه Master Technician اعطا می شود.

برنامه های صدور گواهینامه و مدارک تحصیلی برای کارکنانی که تمایل به تعمیر لوازم خانگی دارند، دارند

آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی
آموزش تعمیر لوازم خانگی تخصصی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *