آموزش تعمیر لوازم خانگی

آموزش تعمیر لوازم خانگی

آموزش تعمیر لوازم خانگی –
تعمیر کولر گازی : برای اینکه بدانیم کولر گازی ما خوب کار میکند یا نه باید هر چند وقت یه ببار با تعمیر کولر گازی تماس بگیریم.

فیلتر کولر گازی : فیلتر هوای کولر گازی قسمتی است که اگر تمیز نشود یا سرویس نشود ممکن است به کولر آسیب برساند هر چند وقت یه بار باید تمیز شود.

خرابی کنترل الکتریکی :  یکی از مشکلات خرابی  مدار الکتریکی دستگاه این  است  اگر این قسمت مشکلی داشته باشد امکان به وجود آمدن هر مشکلی در کولر  است .

آموزش تعمیر لوازم خانگی
آموزش تعمیر لوازم خانگی

تعمیر لوازم خانگی

تمام تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های  ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرسال به بهترین شکل تعمیر کرده و همه ی مشتری  ها راضی بودند.

نصب کولر گازی : نصب کولر گازی یکی از تخصصی و بهترین  اموری است که ما به بهترین روش انجام میدهیم  تمتامی کارشتناسان ما آموزش نصب کولر گازی را  یاد گرفته و شما را با خرید دستگاه های متناسب در محل نصب راهنمایی می کنند و پس از اتمام کار را با زیبایی نما به پایان میرسانند.

امروزه یکی از وسایلی که نبودن آن یا درست کار نکردن آن در زندگی مورد توجه قرارگرفته و دچار مشکل می شود لوازم سرمایی و گرمایی است و با توجه به این‌که کولر گاز قادر به انجام هردوی این عمل ها است بسیار مورد توجه است که  استفاده از کولر گازی محبوبیت بیش تری دارد.

کولر گازی پرتابل: نوعی کولرگازی است که مانند تمامی دستگاه های تهویه  تولید کردن گرما  و سرما را دارد و برخلاف کولر گازی های ی ک وجود دارد نیاز به نصب ندارد  و باید در جایی که قرار میگیرد لوله خروجی هوای آن که هم اندازه یک لوله بخاری است به بیرون به  محیط هدایت شود…

خدمات ماشین لباسشویی : بهترین راه  برای رشد باکتری‌ها فضای مرطوب وتمیز  تاریک است ویکی از بیشترین اشتباهات بعضی از افراد پنهان کردن ماشین لباسشویی در حمام  است که این کار باعث خشک نشد ن داخل لباسشویی و رشد باکتری ها و وارد شدن باکتری ها به لیف حوله وسایلی است که بعداً در لباسشویی قرار گرفته میشود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *