تعمیرات جارو برقی سامسونگ

تعمیرات جارو برقی سامسونگ

تعمیرات جارو برقی سامسونگ

تعمیرات جارو برقی سامسونگ :از آنجایی که جاروبرقی یک وسیله قوی برای جمع آوری مواد آلرژی زا از منزل می باشد و موجب حذف مواد و گرد و غبار آلوده می شود.

با استفاده از آن هم طول عمر وسایل از قبیل فرش بیشار می شود و هم محیط منزل تمیز و مرتبی خود را خواهد داشت.شما می توانید از نمایندگی سامسونگ با راهکار تعمیرات مجاز سامسونگ مخصوص  اشنا شوید

نماینگی های تعمسرات سامسونگ در زمینه های تعمیرات لوازم خانگی به شما خدمت رسانی می کنند.در لین های زیر می توانید موارد مورد نیاز خود را پیدا کنید.

اما در این میان باید اضافه کنیم که اگر استفاده صحیح از آن نداشته باشیم حتی اگر گران قیمت ترین و معتبر ترین جارو هم باش  بدون آگاهی از چگونه نگه داری آن متاسفانه موجب خرابی دستگاه می شود.

برای این منظور باید آگاهی لازم را در خصوص نگه داری درست و صحیح از دستگاه را داشته باشیم که در پایین به صورت خیلی خلاصه شرح می دهیم:

تعمیر جارو برقی سامسونگ

تعمیرات جارو برقی سامسونگ  : ۱.هربار که از جاروبرقی استفاده میکنیم و منزل را جارو کردیم باید کیسه ای که حاوی گرد و غبار از روی زمین است را بررسی کنیم که در صورت پر بودن آن را خالی کنیم و دوباره سر جایش در داخل جاروبرقی قرار دهیم.

گاهی این کیسه های جمع کننده گرد و غبار بسیار پوسیده می شوند و ممکن است پاره هم شوند در طول گذر زمان در صورت بروز این حالت می توان یک کیسه جدید گرفت و با کیسه ای ک دچار پوسیدگی شده است جا به جا کرد.

گاهی هم می توان کیسه را برای جلو گیری از پرز دادن زیاد شست و شو داد‌

۲.در قمست پشتی جارو برقی که موتور آن قرار دارد یه فیلتر تهویه وجود دارد که این فیلتر هم باید بررسی شود تا درصورت مشکل تعویض یل شسته شود.

کار این فیلتر این است که ذرات گرد و غبار را در خود نگه می دارد و باعث جلو گیری از رفتن آنها به درون موتور می شود.

۳.قسمت دیگر که مورد بررسی باید قرار گیرد قسمت فرچه جارو است. از آنجایی ک داری چرخ می باشد بسیار حساس به وسایلی از قبیل نخ و مو و  غیره می باشد باید از این گونه وسایل دور نگه داشته شود.

چون در صورت گیر کردن نخ و مو درون فرچه این شی ها ب دور چرخ فرچه می پیچند و مانع حرکت چرخ ها می شود.پس باید مراقب این گونه اشیا باشیم.

شماره های نمایندگی های معتبر تعمیرات سامسونگ

شعبه امین حضور : آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹ تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹ – شعبه ستارخان :آدرس : ستارخان، خیابان کاشانی پور، مجتمع توحید، پلاک ۱۷۹تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴ – شعبه تجریش : آدرس : تجریش، خیابان اسدالهی،باغ شاطر، کوچه میری، بن بست شبنم، پلاک ۶ تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *