تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ الکترونیک، رهبر جهانی در زمینه نوآوری های خانگی، یک دسته  تبرید جدید را به بازار معرفی کرد که موقعیت یخچال را به عنوان مرکز آشپزخانه تثبیت می کند. با نوآوری های عملی در سراسر، آخرین دستگاه های آشپزخانه سامسونگ در این هفته در کنار CES 2016 از تاریخ 6-9 ژانویه 2016، همراه با معرفی سایر لوازم خانگی خود، منتشر خواهد شد.

برای تعمیر جارو برقی سامسونگ کلیک کنید.

برای تعمیر کولر گازی سامسونگ کلیک کنید

سامسونگ فضای خانگی را با تفکر و قابلیت جدیدی که از «نیاز» به «خواسته» گرفته شده، قوی کرده است. مدیر کل لوازم خانگی، سامسونگ الکترونیکس، با استفاده از یخچال و فریزر خانواده جدید و جدید، ما تبدیل آشپزخانه جمعی به مصرف کنندگان را در راه است که دوباره تعریف می کنند که چگونه آنها را مشاهده و استفاده از یخچال و فریزر خود را.

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ : آمریکا “اکنون بیش از هر زمان دیگر، ما در حال پیشرفت در وعده اینترنت چیزها، نه تنها در تبرید، بلکه در پخت و پز، با محدوده متصل به Wi-Fi جدید است که راحتی را به سطح جدیدی می بخشد.”

یخچال و فریزر خانواده

سامسونگ یخچال رادیو چند منظوره پیشرفته است که خانواده ها را مجددا راه اندازی می کند، غذا ها و کارهای خانه را سازماندهی می کند و سرگرمی را فراهم می کند.

مرکز خانواده فقط این است – یک مرکز ارتباطات خانگی، اما با پیچ و تاب کاملا دیجیتال. تمام اتصالات در یک صفحه نمایش رزولوشن LCD HD کامل 21.5 اینچی واقع در سمت راست درب بیرونی قرار گرفته و نمایش داده می شوند.

به عنوان مرکز فرماندهی خانواده خانواده یخچال و فریزر، این صفحه به شما اجازه می دهد تا تقویم ها را به اشتراک بگذارید، به اشتراک بگذارید و به روزرسانی کنید، عکس ها را پین کنید، آثار هنری بچه ها را به اشتراک بگذارید و یادداشت ها را ترک کنید – همه با راحتی و راحتی گوشی هوشمند شما.

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ :از کارآمدی مدیریت خواروبارها، شناسایی غذاهایی که در اختیار دارید یا نیاز دارید، برای ردیابی تاریخ انقضا محصول برای کاهش زباله، مرکز خانواده، منابع شماست تا بتوانید آشپزخانه خود را به طور کامل ذخیره کنید.

در یک پیشرفت انقلابی در فن آوری یخچال و فریزر، سه دوربین با کیفیت بالا در داخل یخچال هر بار که درب بسته می شود یک تصویر را ضبط می کند. بعد از آن میتوانید با استفاده از گوشی هوشمند خود به این تصاویر دسترسی پیدا کنید و زیرچشمی خود را در یخچال خود قرار دهید.

حتی اگر شما در فروشگاه هستید و فراموش کرده اید که در آن شب برای شام نیاز دارید، می توانید برنامه Samsung Smart Home را به راحتی بکشید و به سمت یخچال خانوادگی خود بروید. هیچ چیز فراتر از چیزی که در خانه دارید فراموش نخواهید کرد و حتی میتوانید از یخچال و فریزر برای خرید آنلاین مواد غذایی با کمک یک شریک اصلی کارت اعتباری، مدیریت دستورالعملها و جمعآوری و اشتراک لیستهای خرید استفاده کنید.

سامسونگ خانواده یخچال را برای آشپزی به عنوان مرکز خانه و یک محل جمع آوری رایج مناسب برای سرگرم کردن دوستان و خانواده می کند. این گزینه برای جریان موسیقی را از طریق بلندگوی داخلی ساخته شده و یا به بلندگوهای بی سیم بلوتوث خود، مانند Radiant 360 خود از طریق سامسونگ، برای لذت بردن از موسیقی در سراسر خانه، ارائه می دهد.

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ:شما حتی می توانید از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود لذت بردن از برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را بر روی صفحه نمایش خانواده با استفاده از صفحه نمایش معکوس با تلویزیون هوشمند سامسونگ خود لذت ببرید، اگر غذا برای بازی فوتبال آماده باشید و نمی خواهید از دست ندهید.

مرکز خانواده به طور چشمگیری در داخل به عنوان در خارج طراحی شده است. از FlexZone سامسونگ منحصر به فرد است که از یخچال به فریزر تبدیل می شود تا نیازهای ذخیره سازی مواد غذایی خود را حفظ کند، نگهداری مواد غذایی تازه، طولانی تر شدن با سیستم خنک کننده سه گانه و فلز، به انعطاف پذیری و صرفه جویی در انرژی، این یخچال و فریزر، عملکرد و نوآوری و طراحی بی نظیر.

تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ
تعمیرات فنی لوازم خانگی سامسونگ

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *