تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تعمیرات لوازم خانگی ال جی  – مطمئناً هر کسی قبل از خرید هر وسیله ای کمی به فکر این موضوع می افتد که در مواجه با بروز مشکل یا پیش آمدن هر مشکلی برای وسیله مورد نظر خود چه اقدامی انجام دهد.

شرکت ما این اطمینان را قبل از خرید هر وسیله خانگی (بوش، جنرال الکتریک، ال جی، سامسونگ) مورد نظرتان به شما می دهد که همواره پشتیبان شما و وسیله مد نظرتان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نمایندگی مجاز ال جی به صفحه مربوطه بروید.

تعمیرگاه مجاز ال جی

تعمیرات لوازم خانگی ال جی
تعمیرات لوازم خانگی ال جی

فلسفه بردن دستگاه معیوب وخراب به تعمیرگاه،درست شدن دستگاه بمنظور استفاده مجدد از دستگاه وافزایش طول عمر دستگاه است.ما به شما توصیه میکنیم برای افزایش طول عمر دستگاه خود،در زمان خرابی آن را به تعمیرکاران مجرب ونمایندگی های مجاز بسپارید تا هم در وقت شما وهم در هزینه مصرفی صرفه جویی شود واز این طریق دستگاه معیوب کارایی مجدد خود را بدست آورد.

هر وقت که احساس کردید یک متخصص برای سرویس کردن وسیله خانگی مورد نظرتان نیاز دارید فقط می توانید با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید، تا تکنسین های متخصص ما در این زمینه با صحبت با شما  اطلاعات لازم را دریافت کرده و راهنمایی لازم را انجام داده و ایراد دستگاه را از شما بپرسند و با حاضر شدن در محل دقیق مورد نظرتان در هر زمان که شما متقاضی عزیز دستور بفرمایید.

ما با فرستادن متخصصان مان در محل مورده نظرتان، سریعاً در بهبود عملکرد دستگاهتان اقدامات لازم را انجام می دهیم.

آدرس نمایندگی تعمیرات مجاز ال جی در تهران که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹