تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران

تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران

تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران

تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران :نمایندگی ما یکی از بهترین و اولین و پرسابقه ترین نمایندگی های مجاز تعمیرات لوازم خانگی بوش می باشد که باتمامی موارد تعمیراتی دستگاه های مدرن و قدیمی آشنا میشوید .

تکنسین های ما با سابقه کاری درخشان و دارابودن گواهینامه های بین المللی در حوزه تعمیرات می باشند . تعمیرات و سرویس هایی که نمایندگی ما برای برند معروف بوش انجام می دهد :

تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران
تعمیرات لوازم خانگی بوش در شرق تهران

تعمیر ماشین لباسشویی  ، ماشین ظرف شویی  بوش، یخچال فریزر و سای بای ساید بوش ،فر و ماکرویو بوش و … همگی دارای گارانتی تعویض قطعات در صورت تعویض  می باشند و دارای ضمانت نامه های 24و36 ماهه می باشد و بافکتور رسمی خود نمایندگی می باشند و کلیه قطعاتی که تعویض می شوند صد در صد اورجینال شرکتی می باشد.

نمایندگی ما درخواست و نظرات شما مشتریان عزیز را بر هر چیزی اولویت می بخشد و برای هر مشتری کد اشتراکی را صادر می کند .

شما مشتریان عزیز به هنگام تماس با مشاورین تخصصی ما میتوانید اطلاعاتی را به مشاورانمان بدهید که در صورت نیاز تکنسین های  خود را به محل مورد نظر بفرستیم .

نمایندگی ما آماده خدمت رسانی به کل نقاط ایران می باشد که در تهران حداقل 24 ساعت ودر شهرستانها حاقل 72 ساعت کلیه نمایندگی های ما آماده به خمت رسانی به شما عزیزان می شود . نکته قابل توجه این است که شما عزیزان مشخص می کنید که ما در کج به تعمیر وسایل شما بپردازیم در منزل و یا در خود نمایندگی ها  .

شما عزیزان بهترین هستید و بهترین را انتخا می کنید پس بدون شک انتخاب یک نمایندگی عالی برای وسایل خودتان نمایندگی ما است .

هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است که با تجربه کاری که ما داریم به این هدف رسیدهه ایم و لطف شما عزیزان در رسیدن به این هدف بی شک دخیل است .

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *