تعمیرات مجاز ال جی

تعمیرات مجاز ال جی – خرابی و آسیب دیدگی لوازم شما به معنی نابودی دستگاه شما نیست. گاهی با یک تعمیر مختصر وسیله شما همانند روز اول می شود اما می تواند این تعمیر نتیجه عکس داشته باشد و دستگاه شما خرابتر شده و یا از عمر استفاده آن کاسته شود.

این امر مستلزم آن است که شما تعمیرات لوازم خانگی خود را به دست مخصصین معتبر و مجاز بسپارید. در این صورت شما اطمینان خواهید داشت که در تعمیر دستگاه شما از قطعات اصل استفاده شده و هزینه خیلی کمتری پرداخت خواهید کرد.

برای کسی اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی تعمیرات ال جی کلیک کنید.

تعمیرات مجاز ال جی
تعمیرات مجاز ال جی

فلسفه بردن دستگاه معیوب وخراب به تعمیرگاه،کارایی واستفاده مجدد از دستگاه در جهت راحت تر کردن دستگاه است.همچنین افزایش طول عمر دستگاه یکی از مشخصه های یک بازیابی ایده ال وبا کیفیت است.ما به شما توصیه میکنیم که دستگاه معیوب خود را به نمایندگی های مجاز وتعمیرکاران مجرب تحویل دهید تا در صورت خرابی مجدد پاسخگو باشند.

نمایندگی های مجاز بعد از تعمیر ومرمت دستگاه معیوب کارتی بعنوان کارت گارانتی به شما تحویل میدهند که به منزله خدمات پشتیبانی بعد از تعمیر است.شما میتوانید با خاطری آسوده وسایل معیوب خود را به ما بسپارید.

خدمات پس از فروش ال جی

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان از معتبرترین نمایندگی تعمیرات مجاز ال جیمی باشد. این شرکت ضمانت قطعات تعویض شده و همچنین تعهد اخلاقی و حرفه ای کارشناسان خود را تضمین می کند.

کافی است با یکی از شعبات شرکت تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه ممکن به در خواست شما در محل مورد نظرتان رسیدگی شود.

نمایندگی مجاز ال جی

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹