تعمیرات مجاز بوش

اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات مجاز بوش یا تعمیرگاه بوش در زمینه لوازم خانگی در تهران هستید، شما می توانید با بهره مندی از تجربیات و قابلیت های افراد متخصص شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تان با برند بوش استفاده نمایید، چرا که افراد آموزش دیده ما در این زمینه می توانند در سریع ترین زمان نزد شما باشند و در کمترین زمان مراحل تعمیرات را به پایان برسانند با قیمت خیلی منصفانه تر از شرکت های دیگر.

تعمیرات مجاز بوش که جزء خدمات پس از فروش بوش محسوب میشود زیر نظر متخصصان نمایندگی مجاز بوش صورت میگیرد.شرکت بوش متخصصان تعمیرات خود را ملزم میکند تا در دوره های کمپانی بوش شرکت کنند تا با آخرین متد های تعمیرات وپشتیبانی محصولات بوش آشنا شوند.

از نکات بارز متخصصان تعمیرات مجاز بوش این است که در صورتی خرابی قطعه مشخص،اگر قابل تعمیر باشد آن را تعمیر میکنند ودر غیر اینصورت آن را قطعه اصلی وبا کیفیت عوض میکنند.

شما با استفاده از تیم کار بلد و متخصص ما می توانید از تمامی دغدغه ها و نیاز های مشکلات برای انجام امور تعمیر لوازم خانگی تان راحت شوید.

ما اهمیت زمان شما را می دانیم . این شخص شماست که تعیین کننده ساعت و روز حضور متخصص ما در محل مورد نظر خودتان است.

تعمیرات مجاز بوش
تعمیرات مجاز بوش

تعمیرات لوازم خانگی بوش

اولین اولویت برای مراکز ما تعمیر دستگاه است نه تعویض، چون ما نمی خواهیم بی دلیل هزینه های سنگینی بر دوش شما بگداریم. این شرکت تضمین قطعات و تععهد اخلاقی و حرفه ای کارشناسان خود را داراست.

با توجه به داشتن افراد حرفه ای در (سرتاسر شهر تهران) این زمینه ما در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹