تعمیرات مجاز سامسونگ

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان یکی از برترین نمایندگی های تعمیرات مجاز سامسونگ در استان تهران می باشد که ما می توانیم با فرستادن نیروهای مطمئن، کار بلد و متخصص در تعمیرات لوازم خانگی در منزل و یا محل کار در اسرع وقت کارشناسان ما در خدمت شما هستند.

لازم به ذکر است که این شرکت برای رفاه حال مشتریان در سه شعبه و با دسترسی سریع به مشتریان و تعمیر لوازم یا تعویض قطعات مورد نیاز در حداقل زمان به بهبود وضعیت کاری دستگاهتان می پردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مطلب خدمات پس از فروش سامسونگ را مطالعه فرمایید
و حتی شما می توانید با تماس با متخصصان ما و گفت و گوی تلفنی مشکلات خود را بیان کرده و صد در صد مطمئن باشید که این وظیفه ماست که به مشکل شما رسیدگی کنیم و بدون کوچکترین هزینه ایاب و ذهاب.

 

تعمیرات مجاز سامسونگ

تعمیرگاه مجاز سامسونگ

این شرکت با داشتن مجوز رسمی نمایندگی تعمیرات مجاز سامسونگ از اتحادیه مرتبط و با آموزش افراد برای متخصص شدن در این زمینه برای خدمت رسانی سریع و به موقع به شما مشتریان ارجمند حداکثر سعی و تلاش خود را می کند که شما با رضایت کامل از شرکت معتبر ما در نمایندگی تعمیرات مجاز سامسونگ استفاده و بهره وری نمایید.

نکته مهمی که باید در این زمینه رعایت شود در اثر بروز مشکل سریعاً با ما تماس حاصل فرمایید تا ما با توجه به داشتن اطلاع در این زمینه بتوانیم مشکل را برای شما رفع کنیم ولی اگر خودتان یا افراد نا کار آمد اقدام به این کار کنند شاید برد یا cpu دستگاه به اشتباه باعث از بین رفتن شود و هزینه زیادی متحمل شوید.

آدرس و شماره تلفن های تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹