تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ :نمایندگی های مربوط به محصولات سامسونگ در شهر هایی اعم از تهران و کرج که جز مراکز تخصصی هستند وجود دارد.
در ابتدای وارادات محصولات از این شرکت بسیار معتبر تعمیر یخچال سامسونگ خدماتی را به مشتریان ارائه داده است

تمامی مشتریان می توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در نحوه استفاده از یخچال فریزر ساید بای شاید سامسونگ با تعمیرگاه مجاز سامسونگ تماس بگیرید و درخواست خود را به صورت تلفنی باز گو نمایید در صورت لزوم نمایندگی مجاز تعمیرات سامسوتگ کارشناسان خود را برای تعمیر به منزل اعزام می نماید.

نمایندگی ریپیر کالا در زمینه تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ به شما عزیزان خدمات رسانی می کند.

خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ:

با توجه به این که در سراسر استان کرج و تهران نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ وجود دارد.این نمایندگی ها در کوتاه ترین زمان و باصرف کمترین هزینه امورات مربوط به تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید را انجام می دهند.از جمله مزیا دیگر نزدیک بودن این مراکز به محل کار یا منزل مشتریان عزیز می باشد.
این خدمات به گونه ای است که با تماس تلفنی کارشناسان به محل کار یا منزل برای تعمیر اعزام می شوند و خداکثر توان خود را برای تعیرات به کار می گیرند.
کادر فنی و تخصصی نمایندگی مجاز سامسونگ:
همه کارشناسان و متخصصان که در نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ هستند از مجرب ترین ها هستند که دوره های ویژه تعمیرات را در این خصوص گذرانده اند

شعبه امین حضور : آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹ تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹ – شعبه ستارخان :آدرس : ستارخان، خیابان کاشانی پور، مجتمع توحید، پلاک ۱۷۹تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴ – شعبه تجریش : آدرس : تجریش، خیابان اسدالهی،باغ شاطر، کوچه میری، بن بست شبنم، پلاک ۶ تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *