تعمیرگاه مجاز ال جی

تعمیرگاه مجاز ال جی – امروزه بسیاری از شرکت های مختلف، محصولات فراوانی را به مردم مختلف دنیا عرضه می کنند که همه برای بهتر شدن و راحت تر کردن کار مشتریان خود می باشد.

حال فکر کنید آن وسیله ای که برای بهتر شدن کار ما بوجود آمده در اثر سوختگی دستگاه یا قطعات داخلی یا بر اثر برخورد شدید با شئ یا زمین خوردگی و شاید بر اثر استفاده زیاد و یا حتی استفاده نکردن از آن دستگاه از بین برد.

در نوشته قبل در مورد تعمیرات مجاز ال جی صحبت کردیم وراهنمایی های لازم را به شما ارائه دادیم.حال میخواهیم به بررسی خدمات ال جی بپردازیم.

خدمات ال جی

صبر کنید شما لازم نیست دوباره هزینه زیادی برای خرید آن محصول بدهید، چون مطمئناً شرکتی برای پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش برای آن محصول وجود دارد و شما می توانید با بردن محصول مورد نظرتان و تحویل دستگاه تان به آن شعبه تعمیرگاه، وسیله مد نظرتان را تعمیر و پس از تست از صحت سلامت دستگاه آن را تحویل بگیرید.

تعمیرگاه مجاز ال جی
تعمیرگاه مجاز ال جی

ما می خواهیم از جمله خدماتی که می توانیم برای شما متقاضی گرامی انجام دهیم را ذکر کنیم. شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه مرتبط می تواند ارزنده ترین خدمات را با نازل ترین قیمت به شما مشتری گرامی سرویس دهد.

این شرکت با داشتن نمایندگی های مجاز تعمیرات ال جی، سامسونگ، بوش و جنرال و با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده مخصوص تعمیرات حرفه ای وسایل خانگی ال جی، بوش، سامسونگ و جنرال الکتریک و با داشتن شعبه های فراوان در تهران و تعمیر در محل (منزل یا محل کار) اعلام آمادگی با شما هموطنان گرامی می کند.

 

 شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹