تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان با داشتن تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک همواره پشتیبان شما در بروز مشکلاتی از جمله دستگاه های مصرفی و لوازمات خانگی و اداری می باشد.

در زمان خرابی لوازمات منزل خود میتوانید به جای مراجعه به نمایندگی ها یا تعمیرگاه های غیر مجاز،با آگاهی کامل مشکل وسیله خود را با متخصص تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک مطرح کنید.مزیت اول تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک این است که زیر نظر نمایندگی مجاز جنرال الکتریک قرار دارد.در نتیجه میتوان در زمان خرابی دستگاه از کارت گارانتی استفاده کرد.

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک از تیم متخصص وحرفه ای بهره میگیرد که دارای تجربه کافی در بحث تعمیرات وپشتیبانی لوازم خانگی هستند.همچنین مجهز به بخش فروش قطعات هستند که اگر خرابی دستگاه ناشی از قطعه باشد در صورت لزوم آن را با یک قطعه باکیفیت واصلی جایگزین کنند.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان (تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک) که با عرضه بهترین خدمات تعمیرگاه در محل، متقاضی را از سرویس های ما بهره مند می سازد.

تمامی خدمات تعمیراتی و با تعویضات قطعات تضمینی و اصلی صورت می پذیرد، شما می توانید با تماس به شعبه نزدیک محل مورد نظرتان کارشناسان ما را در کمترین زمان در محل مورد نظر خودتان ببینید.

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک
تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک

خدمات جنرال الکتریک

شرکت ما با داشتن افرادی با تجربه فنی بالا و متخصص در تعمیرات وسایل جنرال الکتریک که فقط مخصوص این کار آموزش دیده اند و در تعمیر لوازمی از جمله: یخچال و فریزر، تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماکروفر، تعمیرات کولر گازی و اسپیلت تبهر و مهارت خاصی دارند، تقاضا می کنم از افراد کارنابلد و بی تجربه کمک نگیرید چون نه تنها به شما کمک نمی کنند بلکه باعث هزینه های بیشتر می شوند.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹