تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی :متخصصان ما به سطحی از مهارت وتوانایی رسیدند که قادرند لباسشویی های ساخت کشور های مختلف راتعمیر کنند وهمچنین بوردهای الکتریکی را با متدهای روز جهان تعمیر کنند.

بعضی از برندهای لباسشویی نسبت به بعضی فاکتورها حساس اند مانند نوع شوینده.شرکت ما قادر است تا با مشاوره تلفنی برای متعادل کردن برق مصرفی،نوع شوینده بکاررفته ،توانایی شمارا در استفاده از ماشین لباسشویی افزایش دهد.

در حفاظت ومراقبت ومرمت ماشین لباسشویی باید نکات زیر را رعایت کنیم

هردستگاه دارای یک مقدار مشخص دررابطه با استفاده از پودر لباسشویی است.ریختن بیش از مقدار مشخص شده نه تنها باعث تمیزی البسه نمیشود بلکه باعث خرابی دستگاه میشود.

برای تمیزی لباس ها باید برنامه شست وشوی مناسبی متناسب با جنس وکیفیت لباس ها مشخص کنیم.

در هنگام استفاده از نرم کننده ها باید ابتدا آن را با آب ترکیب کنیم تا رقیق شود سپس آن را در لباس شویی بریزیم.

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی :در زمانبندی خود دقت کنید.در انتخاب زمان بندی باید به نوع کثیفی،بوی لباس،کیفیت لباس دقت کنیم تا بایک زمانبندی درست بتوانیم کیفیت کارا بالا ببریم.

هنگام خشک کردن باید به کیفیت لباس ها دقت کنیم.اگر دور زیاد مخزن را برای خشک کردن البسه انتخاب کنیم احتمال دارد به بعضی از لباس ها آسیب وارد شود.

اگر در طول روز با حجم لباس زیادی مواجه باشیم باید بین هرسری استفاده از دستگاه 2ساعت به دستگاه استراحت دهیم.همچنین باید درب آن را بازکنیم تا بطورطبیعی خشک شود همچنین باید هر چندوقت آن را با موادشوینده جرم گیری کنیم.

 تعمیرات مجاز ال جی

ماشین لباسشویی هوشمند

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی :در نوع هوشمند لباسشویی از فناوری وای فای استفاده شده است.این نوع دارای قابلیت شست وشو به صورت هوشمند وریموت آن از راه دور صورت میگیرد.با این امکانات میتوان لباسشویی را از راه دور وبا نهایت امکانان از قبیل تلفن همراه کنترل کرد وهمه مراحل فرآیند شویش را دید.

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی :از دیگر امکانات لباسشویی های هوشمند داشتن برنامه ای برای شستوشوی خودکار است.این برنامه ابتدا بر اساس بعضی از فاکتورها نظیر میزان کثیفی لباس با کیفیت ترین برنامه برای شست وشو را انتخاب میکند.این برنامه به طورخودکار در هر مرحله مقدار موادشوینده مورد نیاز را وارد محفظه شست وشو میکنند.

تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی
تعمیرگاه مرکزی لباسشویی ال جی

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *