تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی :مجموعه ما با بش از چندین سال تجربه و دارای مجوز از اتحادیه های مربوطه  ، جز یکی از نمایندگی های معتبر در سر تا سر ایران می باشد . ما با افتخار می توانیم بگوییم جز بهترین ها در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی می باشیم .

نکته جلب این است که ما پس از انجام نظر سنجی از شما مشتریان عزیز بابت انتخاب نمایندگی ، ما نهایت رضایت مند بودن را به ما داشته اید .

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی :کار هایی که این نمایندگی در حال حاضر و در  گذشته انجام داده  و خواهد داد به شرح زیر می باشد :

  • در اربطه با اینکه ما دارای تکنسین های متخصص و دوره دیده هستیم در کمترین ساعت ممکن بدون فوت وقت در محل اعزام شده و با رضایت کامل مشتری از محل خارج می شودند
  • تمامی خدمات ما دارای ضمانت نامه ها ی 24 و 36 ماهه می باشد و ضمانت نامه ها تا پایان دوره انقضا شامل (گارانتی تعویض ) می باشد .
  • تمامی قطعات قابل تعویض ما در صورت خرابی صد در صد اورجینال بوده و از شرکت اصلی می باشد .
  • به هیچ وجه کالای شما از محل خارج نشده و در همان مکان تعویض ،تعمیر می شود و در صورت خرابی یک قطعه در صورت موجود بودن در مکان تعویض شده و در غیر اینصورت به نمایندگی جهت تعمیرات ربوطه ارسال می شود .پ
  • برای رضایت بیشتر شما مشتریان طبق درخاست خودتان تکنسین های ما در رو ز و ساعت مورد نظر آماده به خدمت رسانی به شما متقاضیان عزیز می باشند .
  • برای جلب اعتماد و رضایت مشتری قیمت تخمینی تعمیر قبل از شروع تمیرات به شما عزیزان گفته شده و در صورت داشتن رضایت تعمیرات شما صورت می گیرد.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی :نمایندگ ما تنها هدفش جلب رضایت شما عزیزان می باشد..موفقیت روز افزون ما حاصل اعتماد شما به ماست پس برای افزایش این موفقیت کافیست به ما اعتماد کرده و پس از کسب اعتماد کامل با ما در تماس باشید.

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی
تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *