تعمیر جارو برقی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

تا به حال برای تعمیر وسایل خود مانند یخچال ، ماشین لباسویی و …. مطالب زیادی خوانده اید اما کمتر مطلبی در رابطه با تعمیر جاروبرقی شنیده باشید . جارو برقی یکی از مهم ترین وسایل مورد نیاز برای منزل و یا محل کار برای نظافت می باشد . پس خراب شدن جارو برقیمان برابر است با کثیفی منزل خود می باشد پس برای تعمیر جارو برقی خود ب یک تکنسین ماهر  نیازمندید که در همان محل مذکور و طی مدت کمی جارو برقی سالمتان را تحویلتان بدهد .

نمایندگی لوازم خانگی سامسونگ

نمایندگی ما با داشتن سابقه درخشان در این حوزه  و داشتن تکنسین های ماهر که دارنده مدارک بین المللی تعمیرات می باشند . پرسنل ما قادر به تعمیر جارو برقی شما متقاضیان عزیز می باشد .

قابل به ذکر است که کلیه قطعاتی که در صورت خرابی قطعات شما تعویض می شوند صد در صد اورجینال بوده و قطعات اصلی از خود شرکت می باشند و این قطعات دارای ضمانت نامه های 24 و 36 ماهه می باشد و به شما این اطمینان را می دهیم که از اعتمادی که به ما کرده اید به هیچ وجه پشیمان نمی شوید .

تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی

خدمات پس از فروش سامسونگ

نمایندگی ما بعنوان یکی از نمایندگی های مجاز و اصلی شرکت سامسونگ در ایران با سالها سابقه کاری و داشتن تخصص کامل در این حرفه می تواند که جارو برقی شما را در کمترین فرصت تعمیر کند .

لطفا به این نکته نیز توجه داشته باشید که وقتی از دستگاه خود هرگونه تغییر غیر ارادی در دستگاه خود دیدید ابتدا دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید و با تماس با مشاورین ما تماس گرفته و شرح کوتاهی از  مشکل بوجود آمده به ما بدهید .

تکنسین های ما در اولین فرصت بعد از تماس شما خو را به آدرسی که ذکرکردهاید می آیند و تمامی خدمات ما در محل انجم می شود و نیازی به آوردن جارو برقی در نمایندی نیست ارسال به تمامی نقاط تهران برای ما ممکن است ولی در شهرستانها حداقل پس از 24 ساعت به محل می آیند  .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *