خدمات بوش

خدمات بوش –  تعمیرات لوازم خانگی از جمله مهارتهای ضروری و مهم است که در زندگی همه افراد احساس می شود. شما برای رفع نیاز خود به تعمیرات لوازم خانگی و وسایل خود یا باید به طور کاملا تخصصی آموزش ببینید و یا از یک متخصص معتبر کمک بگیرید.

به طورکلی خدمات شرکت بوش به ۲دسته کلی تقسیم میشود. خدماتی که هنگام فروش محصول صورت میگیرد همانند انتقال محصول خریداری شده تا منزل مشتری.

دسته دوم شامل خدمات پس از فروش بوش است که شامل نصب دستگاه میشود ودر صورتی که دستگاه کارت گارانتی داشته باشد میتوان بصورت رایگان از امکانات سرویس دهی استفاده کرد.

چرا حتما باید انجام این کار توسط متخصص صورت بگیرد؟

هنگامی که وسیله شما دچار آسیب و صدمه می شود، ممکن است با یک تعمیر جزئی و یا یک تعویض قطعه مشکل حل شود. اما گاهی افراد غیر متخصص با تشخیص اشتباه نوع خرابی دستگاه و یا تعویض قطعات آن با قطعات تقلبی، آسیب های جدی تر و بیشتری به دستگاه زده و یا از عمر دستگاه شما به شدت بکاهد.

لذا شرکت بوش برای شما این امکان را فراهم کرده است که در صورت بروز مشکل به وسیله نمایندگی های مجاز به در خواست شما رسیدگی شود .

خدمات بوش
خدمات بوش

تعمیرات لوازم خانگی بوش

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان نمایندگی مجاز بوش در تهران می باشد که برای شما این امکان را فراهم می کند که تعمیرات لوازم خانگیتان با ضمانت معتبر، تعویض قطعات اصلی، تعهد اخلاقی و حرفه ای، در محل مورد نظر خودتان در اسرع وقت رسیدگی شود.

کافی است شما عزیزان فقط با یکی از ۳ شعب زیر تماس گرفته و مشکل وسیله خود را بیان کنید تا با اعزام کارشناسان ما در محل مورد نظر شما، وسیله شما همانند روز اول شود و تا رضایت کامل شما رسیدگی و خدمات ما به شما ادامه خواهد داشت.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹