خدمات جنرال الکتریک

 خدمات جنرال الکتریک -یکی از نکته های مهم و اساسی در تعمیر هر وسیله ای این است که باید با نحوه عمل کرد دستگاه و چگونگی کار کرد آن اطلاعاتی، و آشنایی داشته باشید.نمایندگی مجاز جنرال الکتریک برای جلب رضایت مشتریان خدمات خود را در حوزه خدمات پس از فروش گسترش داده است.
ما به شما این اطمینان را می دهیم که، شما می توانید با استفاده از خدمات رسانی متخصصان ما در بخش تعمیرات لوازم خانگی (خدمات جنرال الکتریک) با نازل ترین قیمت، در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تمام بهره را ببرید.

افراد آموزش دیده ی ما، با تعمیر انواع زیادی از یخچال های مختلف: جنرال الکتریک، سامسونگ، ال جی، بوش و با تخصص پیدا کردن در این زمینه میتوانند با تسلطی که بر روی دستگاه خراب موجود دارند آن را بررسی و اقدامات لازم را در جهت بهبود وضعیت دستگاه انجام دهند.

 خدمات جنرال الکتریک
خدمات جنرال الکتریک

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک

با توجه به این که هر یک از وسایل خانگی، خود از چندین قطعه تشکلیل شده اند، پس برای تعمیر آن باید با حرفه ای بودن در امور تعمیرات و تشخیص قطعه  مشکل دارد، هر چه سریع تر برای تعمیر و یا تعویض قطعه اقدام کند.
ما با در نظر گرفتن این که افراد سود جو اقدام به خرید قطعات مختلف لوازم خانگی می کنند و با گذر زمان آن قطعات را با قیمت بالا تری می فروشند، خود (شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان) تصمیم به از بین بردن دلال و سود جویان در این بازار را کردیم و با خرید انبوه قطعات از مراکز فروش اصلی قطعات و داشتن افراد متخصص در تشخیص، تعویض و تعمیر کامل دستگاه دیگر نیازی به هیچ چیزی ندارید.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹