خدمات سامسونگ

خدمات سامسونگ – شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان نماینده تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تهران است، که با داشتن مجوز رسمی و دارا بودن پروانه کسب از اتحادیه مرتبط توانسته نمایندگی تعمیرات مجاز سامسونگ در تهران را به خود اختصاص دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات پس از فروش سامسونگ کلیک کنید.

برند سامسونگ یکی از برندهای معروف در بازار ایران است که مخاطبان خاص خود را دارد.بطوریکه مشتریان این برند تنها از سامسونگ برای تامین وسایل ضروری منزل خود استفاده میکنند.

البته نمایندگان مجاز سامسونگ نیز برای جلب رضایت مشتریان خود از هیچ خدمتی دریغ نمیکنند وهمیشه در تلاشند بهترین خدمات که در شأن مشتریان خاص برند سامسونگ است ارائه دهند.در این نوشته سعی داریم به بررسی نمایندگی های مجاز سامسونگ بپردازیم.

ما با دردست داشتن افرادی کار آموخته، کاربلد، تجربه کاری بالا و آموزش دیده فوق حرفه ای در تعمیرات وسایل خانگی، سامسونگ، بوش، ال جی و جنرال الکتریک می توانیم بهترین خدمات تخصصی در محل را بر شما بدهیم.

همکاران ما در بخش تعمیرات تعهد اخلاقی و حرفه ای و با اطمینان بالا هستند که از نظر ما مطمئناً بهترین فرد برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ سریع در محل تان هستند

خدمات سامسونگ
خدمات سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ

افراد ما با استفاده از تجربیات و دانشی که از آموزش های نخصصی خود دریافت کره اند می توانند با بهترین وسایل موجود، لوازم خانگی تان را تعمیر و فقط در صورت بروز مشکل برای قطعه آن را تعویض کنند.

فقط کافی است با یکی از شعبات زیر تماس بگیرید تا در کمترین زمان و هزینه به در خواست شما در محل مورد نظرتان رسیدگی شود.

آدرس و شماره تماس نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹