خدمات پس از فروش ال جی

برای استفاده از خدمات پس از فروش ال جی و یا تعمیر لوازم برقی این برند به راحتی می توان به نمایندگی ها و تعمیر گاه های مجاز این شرکت که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه نمایید.

ال جی امروزه به یکی از پر طرفدارترین و پرفروش ترین برند های لوازم خانگی و الکترونیکی تبدیل گردیده است. این برند که محصول شرکت کره جنوبی می باشد توانسته است جایگاه بسیار خوبی در دنیا بدست آورد و فروش بسیار زیادی را به ثبت برساند .

نمایندگی های مجاز وفعال ال جی برای کسب حداکثر رضایت مشتریان خود پس از نصب وراه اندازی محصول مورد نظر ،کارتی تحت عنوان خدمات پس از فروش تحویل مشتری میدهد واز این طریق خود را موظف میداند که همیشه پاسخگوی نیازمشتریان باشد.

این برند دارای محصولات بسیاری از قبیل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال و … می باشد که خدمات ال جی شامل همه آن ها می شود.

در کشور ما نیز لوازم خانگی ال جی بسیار پرطرفدار می باشد و نمایندگی های بسیاری از این شرکت در کشور گسترده شده اند که به فروش این محصولات و ارائه خدمات پس از فروش می پردازند .

خدمات پس از فروش ال جی
خدمات پس از فروش ال جی

خدمات ال جی

برای استفاده بهتر از خدمات پس از فروش ال جی توصیه می شود به نمایندگی های مجاز این شرکت مراجعه نمایید و برای تعمیرات لوازم خود از تعمیر کاران مجاز و زبده استفاده نمایید .زیرا اگر تعمیرات لوازم خود را به افراد مبتدی بسپاریم امکان دارد نتیجه عکس گرفته و دستگاه ما دچار آسیب و صدمات بیشتری شود .

بنابراین توصیه می شود حتما برای تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود از تعمیرگاه ها و نمایندگی های مجاز شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان استفاده نمایید .

 شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹