خدمات پس از فروش برند ال جی

خدمات پس از فروش برند ال جی

خدمات پس از فروش برند ال جی

خدمات پس از فروش برند ال جی :از ویژگی هایی که در رابطه با خدمات پس از فروش ال جی میتوان نام برد به شرح زیر است :

خدمات پس از فروش ال جی به گونه ای است که شما نیازی ندارید تا محصول یا کالا را در صورت خرابی دستگاه  با خود حمل کنید .

بلکه ما افراد ماهر و با تجربه ای را میفرستیم که در کمترین زمان ممکن محصول را بررسی و عیب یابی نمایند و آن را تعمیر کنند یا در صورت لزوم قطعه ای که باعث اختلال در کارکرد دستگاهتان شده است را با قطعات اورجینال تعویض نمایند .

خدمات پس از فروش برند ال جی
خدمات پس از فروش برند ال جی

لازم به ذکر است که بگوییم تمامی محصولاتی که با برند ال جی وارد بازار شده اند دارای گارانتی است و در صورت خرابی میتوانید از گارانتی آن استفاده کنید و قطعه خراب را با قطعه اورجینال به صورت رایگان تعویض نمایید . همچنین خدمات پس از فروش ال جی یک گزارشی در رابطه با کارکرد محصول تهیه میکند. این کارکرد شامل نحوه ی ارائه سرویس ، نام قطعه تعویضی یا تعمیری و …… است.

ال جی دارای مراکز معتبری است که میتواند لوازم خانگی را به خوبی و بدون هرگونه عیب و نقص تعویض کنند. شما در صورت خرابی محصول تنها با یک تماس تلفنی میتوانید از خدمات ما بهرمند شوید.

خدمات پس از فروش ال جی دارای فعالیت بسیار خوبی است و گواه ما عملکرد های ما در گذشته است . این خدمات پس از فروش شامل کلیه لوازم خانگی مانند چایی ساز ، لباسشویی ، یخچال و … می شود .

لازم به ذکر است که بگویم در صورت نقصان عملکرد محصولتان ابتدا از وجود برق مصرفی مطمئن شوید به عبارت دیگر مطمئن باشید دستگاه باید به برق متصل است یا نه.

در واقع هدف ما از ارائه خدمات پس از فروش جلب رضایت شماست .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *