ویژگی های لوازم خانگی معتبر

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک :از جمله خصوصیات و ویژگی هایی که میتوان در رابطه با خدمات پس از فروش جنرال الکتریک نام برد عبارت اند از خدماتی که شما در صورت خرابی دستگاه نیازی به حمل و نقل آن ندارید و فقط کافیست که با نمایندگی های مجاز جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای تعمیر محصول شما بیایند.

البته این خدمات پس از فروش شامل موارد دیگری هم چون نصب و راه اندازی دستگاه به همراه آموزش هایی در رابطه با کارکرد دستگاه است .علاوه بر آن مستند سازی و پشتیبانی که از محصولات جنرال الکتریک انجام میشود.

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
خدمات پس از فروش جنرال الکتریک

از جمله وظایف ما توجه به نگرانی شما و رفع عیب محصول و همچنین ارائه ی پاسخ واضح و روشن و قابل فهم در رابطه با این که عیب محصول شما چیست و علت به وجود آمدن آن چیست را برای شما مطرح میکنیم.

این افراد جزء با تجربه ترین افراد در زمینه ی تعمیر محصولات جنرال الکتریک هستند و دستگاه شما را به راحتی عیب یابی میکنند و در صورت خرابی قطعه آن را تعویض میکنند یا اگر آن قطعه قابل تعمیر بود آن را تعمیر میکنند.

خدمات پس از فروش جنرال الکتریک دارای فعالیت های فوق العاده ای هستند که گواه آن عمل کرد هایی است که در گذشته انجام داده ایم. این خدمات شامل تعمیر لوازم خانگی همچون فریزر ، یخچال، چایی ساز و…. است.

ما همواره به نظر مشتریان احترام میگذاریم و پس از مدتی که از تعمیر دستگاه گذشت در رابطه با کارکرد آن از شما سوال خواهیم کرد که آیا از نحوه ی تعمیر دستگاهتان راضی هستید یا خیر و یا به عبارت دیگر نظر شما در رابطه با محصول جویا میشویم.

ارائه ی تمامی خدمات پس از فروش در راستای تحقق هدف مشتری مداری است و از هرگونه عملکردی که باعث ایجاد نقصان در کارمان شود دوری میکنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *