خدمات پس از فروش بوش

خدمات پس از فروش بوش یکی از اصلی ترین خدماتی است که نمایندگی های مجاز وشرکت های بوش به مشتریان خود ارائه میدهند.پس از خرید محصولات شرکت بوش شما میتوانید از خدمات بوش استفاده کنید.

خدمات بوش بعد از نصب محصول مورد نظر هم ادامه دارد که از آن به اسم خدمات پس از فروش بوش نام میبریم.بعد از نصب کالای مورد نظر،کارتی تحت عنوان کارت گارانتی تحویل مشتری داده میشود که در زمان خرابی محصول میتوانید با ارائه آن از خدمات پس از فروش بوش بصورت کاملا رایگان استفاده کنید.

البته باید خرابی ناشی از خود دستگاه باشد و اگر خرابی دستگاه ناشی از سهل انگاری مشتری باشد تعمیر مورد نظر شامل گارانتی نمیشود.مثلا اگر در وسایل برقی از محافظ برق استفاده نشود وبه علت نوسان برق دستگاه مورد نظر بسوزد این خرابی از عهده نمایندگی بوش خارج است.

خدمات پس از فروش بوش – تعمیر لوازم خانگی خود را به هر کسی نسپارید!
امروزه بسیاری از افراد نا کارآمد و منفعت طلب اقدام به تعمیر لوازم خانگی با قطعات تقلبی کرده و نه تنها برند محصول را خدشه دار می کنند بلکه هزینه های بسیاری بر دوش شما می گذارند.

از اینرو بهتر است با نمایندگی های خدمات پس از فروش بوش آشنا شوید تا به بهترین نحو به شما خدمات رسانی انجام شود.

خدمات پس از فروش بوش
خدمات پس از فروش بوش

خدمات بوش

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان با سابقه ۱۰ سال فعالیت حرفه ای از معتبرترین نمایندگی های بوش می باشد.

این شرکت با تضمین قطعات و تعهد های اخلاقی و حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد فقط کافی است با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره ببرید.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹