خدمات پس از فروش سامسونگ

نمایندگی ها و تعمیرگاه های مجاز آماده ارائه خدمات پس از فروش سامسونگ به مشتریان می باشند . سامسونگ یکی از بهترین و معروف ترین برند های لوازم خانگی و الکترونیکی می باشد.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان در زمینه های مختلفی فعالیت می نماید وبه ساخت لوازم خانگی و تلفن های همراه می پردازد. این محصولات دارای طرفداران بسیاری در سراسر جهان می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی مجاز سامسونگ به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

در کشور ایران نیز محصولات این شرکت بسیار به فروش می رسد ، اما به دلیل وجود برند های متنوع رقابت بسیار شدیدی در این بازار ایجاد شده است .

شرکت سامسونگ نیز برای پیشی گرفتن از رقبای خود به ایجاد نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش متعدد در سراسر کشور نموده است .

 

خدمات پس از فروش سامسونگ
خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات سامسونگ

پس از خرید هر کدام از محصولات سامسونگ اعم ا ز لوازم خانگی و یا تلفن های همراه می توان به راحتی از خدمات سامسونگ استفاده نمود و در صورت خرابی یا آسیب دیدگی دستگاه با تماس با تعمیرکار های حرفه ای و مجاز می توانید به راحتی دستگاه خود را به تعمیر کار بسپارید.

توصیه می شود تعمیر این لوازم را به نمایندگی های مجاز این شرکت بسپارید زیرا تعمیر توسط این افراد مطمئن تر خواهد بود.

نکته ای که بسیار مهم می باشد این است که این شرکت ها برای موفقیت در کار خود باید خدمات پس از فروش خود را به بهترین نحو انجام دهند . زیرا با افزایش تعداد برند های لوازم خانگی خرید برای مشتریان سخت می شود و شرکتی موفق تر خواهد بود که خدمات مناسب تری را ارئه دهد .

آدرس و شماره تلفن تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

 شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹