لوازم خانگی بوش

لوازم خانگی بوش

لوازم خانگی بوش : رابرت بوش اولین کارگاه خود را در شهر اشتوتگارت تاسیس نمود. درحال حاضر میتوان گفت اکثر مردم با برند بوش آشنایی دارند و امروزه در شرکت بوش بیش از ده هزار کارمند در سرارجهان مشغول فعالیت هستند.

تاریخچه لوازم خانگی بوش

در اواخر سال 1920 این شرکت کار خود را در زمینه لوازم خانگی برقی آغاز نمود.

لوازم خانگی بوش
لوازم خانگی بوش

 در واقع قصه موفقیت لوازم خانگی بوش به هشت دهه قبل بازمیگردد . این شرکت با تولید اولین محصول که یک یخچال  فریزر برقی بود و در آلمان در معرض دید عموم قرار گرفت و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفت و این گونه اولین جهش خود را به سمت موفقیت برداشت. شرکت بوش داری محصولات زیبا، جذاب و مجهز به ، جدیدترین تکنولوپی ها میباشد.

لوازم خانگی بوش

خلاصه ای از مواردی که لوازم خانگی بوش داراست شامل موارد زیر است:

لباسشویی، قهوه ساز، یخچال، ماکروویو، جاروبرقی ، ماشین ظرف شویی، اجاق گاز و سایر لوازم خانگی

ماشین لباس شویی بوش: هدف ما ارتقای کیفیت محصولاتمان است با توجه به اینکه اندازه گیری مواد شوینده با دست اشتباه زیادی به همراه دارد ما را بر آن داشته است تا با قرار دادن یک ویژگی جدید درماشین لباسشویی ، ماده شوینده مایع را به صورت اتوماتیک با توجه به نوع و حجم لباس ها مواد شوینده را به آن بیافزاییم در نتیجه در مصرف مواد شوینده و آب صرفه جویی میشود. همچنین از ویژگی دیگر آن میتوان به نابودی میکروب ها و باکتریهای موجود در لباس اشاره نمود.

ماشین ظرف شویی: با استفاده از ماشین ظرف شویی در مصرف آب صرفه جویی کنید و ظرف هایتان بهتر و تمیزتر شسته میشود.

قهوه ساز اتوماتیک: با این وسیله به راحتی میتوان لذت نوشیدن یک استکان قهوه را در منزل تجربه کرد. علاوه برآن چون دستگاه هوشمند است ،اگر زمان تمیز کردن دستگاه فرا برسد ، دستگاه اطللاع میدهد.

اجاق گاز: پس از آن که قابلمه را روی گاز قرار میدهید میتوانید با کمک سنسور دمای تعبیه شده در آن، برنامه پخت را ازآن دریافت کنید.

در خیلی سال قبل زمانی که استفاده از لوازم برقی در منزل و آشپزخانه مرسوم نبود لوازم خانگی  فقط در تجارت وتوسط اقشار خاصی از افراد جامعه مورد استفاده قرار میگرفت ولی امروزه کلیه اقشار جامعه با توجه به قیمت مناسب از آن استفاده میکنند.

لوازم خانگی بوش در کرج

و در آخر باید گفت که ما دوستدار محیط زیست هستیم و از موادی که باعث آسیب رسیدن به لایه اوزون میشود استفاده نکرده ایم.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *