نمایندگی تعمیرات بوش

نمایندگی تعمیرات بوش

آیا شما طریقه افزایش عمر وسایل خود را می دانید؟
آیا شما می دانید تنها با یک اشتباه باعث می شوید وسیله شما نابود شود؟
ما اینجا هستیم که شما دچار چنین اشتباهاتی نشوید!
نمایندگی تعمیرات بوش – در صورتی که شما با خرابی و آسیب دیدگی دستگاههتان مواجهه شدید، به هیچ وجه کار تعمیر دستگاه خود را به دست افراد غیر متخصص و غیر مجاز نسپارید!

اگر با خرابی محصولات خانه خود مواجه شدید بدون در نظر گرفتن برند آن میتوانید با نمایندگی تعمیرات بوش تماس حاصل فرمایید.البته نمایندگی مجاز بوش از پذیرش محصولاتی خارج از برند بوش ممانعت میکند.

زیرا در این صورت با تعویض قطعات تقلبی و تشخیص نوع خرابی دستگاهتان آسیب بیشتری به وسیله شما وارد می شود و همچنین هیچ تضمینی برای شما وجود ندارد و هزینه و زمان بیشتری باید متحمل شوید.

نمایندگی تعمیرات بوش
نمایندگی تعمیرات بوش

خدمات پس از فروش بوش

در صورتی که  خدمات پس از فروش بوش برای شما این امکان را فراهم می کند که فقط با یک تماس با نمایندگی های مجاز سریعا در محل مورد نظرتان به در خواست شما رسیدگی شود.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان معتبرترین نمایندگی تعمیرات بوش می باشد که دارای ضمانت قطعات تعویض شده است و به شما این اطمینان را می دهد که تمامی قطعات اصل بوده و کار تعمیرات توسط تیم مجرب و حرفه ای انجام می گیرد. همچنین این شرکت تعهد اخلاقی و حرفه ای کارشناسان را تضمین می کند.

این شرکت در ۳ شعبه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. فقط کافی است با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید تا سریعا تیم کارشناسان خود را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹