نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

در چه مواقعی ضروری است که شما با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید؟

با پیشترف تکتولوژی و به وجود آمدن وسایل مورد نیاز جدید، امروزه یخچال ساید بای ساید نیز به یکی از کارآمد ترین وسایل مورده نیاز در دنیا تبدیل شده است که می تواند بسیاری از نیاز های روزمره ما را به روش ساده حل کند، حال فکر کنید اگر در خود این دستگاه ایرادی به وجود بیاید چه راه حلی می تواند برایش پیدا کرد؟

در نوشته قبل در مورد خدمات جنرال الکتریک توضیح مختصری داده ایم.حال میخواهیم به بررسی نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بپردازیم.

شما میتوانید با سرویس سالانه یخچال و فریزر خود پیشگیری کنید از بروز اختلالاتی که شاید در طی مرور زمان  برای دستگاهتان پیش بیاید. در کل که قبل از اتفاق باید پیشگیری کرد ولی خوب اتفاق که خبر نمی کند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک

برخی اختلالات در زمان استفاده از دستگاه می توان موجب خرابی یا از کار افتادگی سیستم مورده نظرتان شود که در زیر به چند مورد از آن اتفاقات می پردازیم و شما باید در این موارد یخچال یا فریزر خود را خاموش کرده و با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید تا ما در رفع آن مشکل به شما خدمات لازمه را ارائه دهیم.

نشان دادن کد خطا یا ارور بر روی صفحه نمایش یخچال در برخی موارد کمیاب صداهایی از قسمت فر از یخچال جنرال الکتریک بدنه یخچال دارای بار الکتریکی شود.

موادی که در فریز بوده اند کم کم نرم شوند. یخچال دیگر سرمای اولیه را ندارد و مواد داخل یخچال مانند قبل خنک نمی مانند. سرمای بیش از حد یخچال که در برخی مواقع موجب یخ زدن مواد داخل دستگاه می شود.

مطمئناً که این موارد بالا نشانه اختلال  در سیستم شما می باشد ودر صورت پیگیری نکردن و رفع مشکل می تواند صدمه های بیشتری های به قطعه های دیگر دستگاهتان بزن  و هزینه های سنگین تری بر دوشتان بگذارد.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹