نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ :نمیایندگی ما با داشتن سابقه درخشان در حوزه تعمیرات یخچال فریزر و سای بای ساید های برند سامسونگ سال های زیادی است که با ارائه  دادن خدمات نوین و بدیع اعتماد زیادی در بین مشتریان خود کسب کرده است که این اعتماد نتیجه ای جز زیاد شدن مشتری ندارد .

باظهور این برند  و استقبال شما مشتریان عزیز در ایران ما به ان نتیجه رسیدیم که بهتر است شروع کار تعمیراتی خود را  تخصصی تر و تنها در خصوص یخچال فریزر وسای بای ساید ادامه دهیم و بتوانیم مشکلات شما را در تاحدودی بسیار بالایی حل کنیم که موفق نیز شده ایم .

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

ما با داشتن تکنسین های ماهر در حوزه تعمیرات یخچال فریزر و سای بای ساید با اطمینان کامل می توانیم بگوییم جز بهترین ها هستیم . ما بااستفاده از قطعات صد در صد اورجینال اصل در صورت تعویض قطعات  به شما این اطمینان را می دهیم که کالای شما با روز اول  هیچ فرقی ندارد. قطعاتی که برای شما تعویض می شوند دارای ضمانت نامه های 24 و 36 ماهه می باشند . تکنسین های ما بعداز اولین تماس شما تا حاقل 12ساعت و حداکثر5 ساعت در محل مورد نظرتان حضور می یابند . و قبل از انجام کار با گفتن حدودی قیمت و با رضایت کامل شما شروع به کار می کنند ، علاوه براینتوضیحات شما انتخاب می کنید که تعمیرات در کجا صورت بگیرد در منزل ، محل کار و یا حتی در نمایندگی .

شما مشتریان عزیز برای اینکه تعمیراتتان هرچه زودتر صورت بگیرد با دادن اطلاعات مورد نیاز مانند :

  • خنک نکردن فضای داخل یخچال
  • آب شدن و یا یخ زدن بیش از حد مواد داخل یخچال فریزر
  • نشان دادن پیام ارور( Error ) بر روی صفحه نمایش دستگاه
  • تولید صداهای غیر عادی
  • روشن نشدن یخچال فریزر شما

پس ما منتظر تماس شما مشتریان عزیز هستیم تا باکمترین زمان و فوت وقت به شما عزیزان خدمت کنیم .

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *