نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی .در حسن انتخاب شما شک نداریم برند ال جی از معروف ترین و قدیمی ترین برندهاست و این برند شامل لوازم خانگی تلویزیون ال جی، یخچال فریزر، ماکروویو و غیره می باشد.

در نوشته قبل در مورد تعمیرگاه مجاز ال جی در تهران بزرگ مختصری توضیح دادیم.حال می خواهیم در مورد نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی مطالبی ارائه دهیم.

کلاس های آموزشی تخصصی برای تعمیر تلویزیون ال جی برگزار می شود و کارشناسان با حضور در این کلاس ها با آخرین متد تعمیر تلویزیون ال جی آشنا می شوند.

در نظر داشته باشید در بروز هرگونه اشکال در این برند تعمیر آنرا به تعمیرگاه های مجاز بسپارید. اگر دستگاه را به غیرفنی این کار بسپارید چه بسا آنرا خراب تر کرده و مشکل جدی تری برخورد کنید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی . شما می توانید با انتخاب آگاهانه از مراکز رفع عیوب و نمایندگی مجاز ال جی و تعمیرگاه مجاز ال جی مطلع شوید و در برطرف کردن عیب دستگاه خود در کوتاه ترین زمان ممکن و صرف کمترین هزینه دستگاه خود را تعمیر کنید.

تعمیر تلویزیون ال جی

احترام به مشتری و جلب رضایت شما هموطنان گرامی و با ارائه بالاترین خدمات هدف مدیریت و کادر فنی تعمیرات تلویزیون ال جی می باشد.

نمایندگی ال جی با توجه به گستردگی محصولات این کمپانی در سطح کشور تمامی تلاش خود را به کار بسته تا با همکاری جمعی از مهندسان مجرب و کارآزموده و متعهد به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در زمینه فروش و تعمیر محصولات ال جی بپردازید.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی با همکاری کارشناسان تمامی خدمات را ارائه می دهد. این افراد دارای تخصص فنی و نظری در حیطه ی فعالیت خویش می باشند. این کمپانی در بخش خدمات ویژه بعد از فروش به ارائه خدمات تخصصی تعمیر و بازسازی محصولات ال جی به ویژه تلویزیون ال جی می پردازد.

صبر و آرامش و صرف وقت در حین کار موجب محبوبیت و موفیقت نمایندگی ال جی در امر خدمات رسانی به مشتریان و کاربران گرامی می باشد. ویژگی منحصر به فرد این نمایندگی دادن کارت گارانتی و تمامی خدمات پس از فروش ال جی این شرکت است.

مدیریت این مرکز به دلیل اطمینان از مهارت و دانش تخصصی کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در بخش فروش و تعمیر این برند را انجام می دهند.

 

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *