نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ  :چند مورد از عیب های متداول جاروبرقی ها به شرح زیر:درصورت کثیف شدن کلکتور چه اقدامی باید انجام داد؟برای تمیز کردن این قسمت از جاروبرقی روشی پیشنهاد می کنیم آن هم این است که از موادی مانند بنزین یا استون یا مواد فرار دیگر استفاده شود.

برای پاک کردن کثیفی نباید از ابزار آلان تیز و برنده مانند سمباده استفاده کرد چون موجب از بین بردن تیغ ها و شیار های مسی می شود و باعث اتصال آن به آرمیچر و آسیب جدی به جاروبرقی می شود.

وقتی که میخواهیم آرمیچر را بشوریم با موادی وه در بالا ذکر شد جهت گرفتن آن مهم است زیرا اگر در جهت کلکتور بریزیم ممکن است به سیم پیچ ها آسیب برساند پس در هنگام شستشو باید آرمیچر در قسمت بالا باشد و کلکتور در قسمت پایین و روی زمین باشد.

تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

اگر ذغال جاروبرقی دچار آسیب شد از کجا باید متوجه شویم؟

هنگامی که ذغال جاروبرقی دچار آسیب می شود قدرت موتور هم به همان مقدار از آسیب کم خواهد شد چه بسا اگر این ذغال را تعویض نماییم باز هم قدرت موتور مانند روز اول نخواهد بود.پس باید مراقبت لازم را در استفاده از جاروبرقی به عمل آوریم.برای اشنایی با تعمیرات جارو برقی سامسونگ کلیک کنید

گاهی موتور دیگر قدرت اول را ندارد و به عبارتی نیم‌سوز می شود علت چیست؟

علت ممکن است از استفاده بیش از اندازه و طولی مدت جارو باشد یا آسیب هایه داخلی در هرصورت باید بدانیم که موتوری که دچار آسیب می شود قدرت چندانی نخواهد داشت و نیم سوز می شود به گونه ک سریعا بعد از روشن کردن بوی سوختگی می گیرد یا دود از آن خارج می شود.

برای فهمیدن این آسیب میتوان از جریان مصرفی فهمید که آیا خراب شده است یا خیر اگر خراب شده باشد جریا مصرفی بیشتر از حالت عادی می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *