نمایندگی ال جی

نمایندگی خدمات ال جی

نمایندگی خدمات ال جی

نمایندگی خدمات ال جی :امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، زندگی بدون استفاده از محصولات و وسایل مدرن بسیار سخت است.

این نمایندگی محصولات خانگی مانند یخچال ، تلویزیون ،ماشین لباسشویی ، ماشین ظرف شویی و ….. است. این نمایندگی مجهز به سرویس دهی  در تهران و حومه آن می باشد و خدمت رسانی فوری است.

این نمایندگی تعمیرات را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد و زمانی که شما تماس میگیرید خدمت رسانی در کمتر از 24 ساعت انجام می شود.

شما اگر محصولاتی با این برند را خریداری کردید در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با نمایندگی های آن تماس حاصل فرمایید تا محصول شما در کمترین زمان ممکن تعمیر شود.

امروز میخواهیم کمی در مورد تعمیر یخچال و عیب های احتمالی که ممکن است در آن به وجود بیاید صحبت کنیم.در ابتدا درباره تنظیم دمای یخچال (ترموستات) صحبت خواهیم کرد. کار ترموستات ثابت نگه داشتن دمای محفظه ای مانند یخچال است. ترموستات کاملا مکانیکی است یا به عبارت دیگر میتوان گفت بدون دخالت انسان دمای بین محیط اطراف و داخل یخچال را تنظیم می کند.

نمایندگی خدمات ال جی
نمایندگی خدمات ال جی

به طور کلی درباره نحوه کارکرد آن می توان گفت اگر اهرم ترموستات را بچرخاینم و آن را روی پنج قرار دهیم تا دمای یخچال به پنج نرسیده ترموستات به کمپرسور اجازه کار می دهد. بعد از آن که دما به پنج رسید به صورت اتوماتیک ترموستات دستور قطع این فرمان  را به کمپرسور صادر میکند و پس از آن دما ثابت می ماند.

ترموستات از اجزای متفاوتی تشکیل شده است که بخشی از این اجزا عبارت اند از پیچ تنظیم ، لوله بلو ،بدنه فلزی ، کنتاک های اتصال.

لازم به ذکر است که بگوییم که ترموستات در ساخت یخچال هایی که در زمان گذشته تولید می شد کاربرد بیشتری داشت ولی امروزه با پیشرفت علم و فن آوری ترموستات جای خود را به سنسور و مادربرد داده که دقیق تر از ترموستات عمل میکند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *