نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی سامسونگ در غرب تهران :نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرکت ما با دارا بودن مجوز و پروانه کسب از اتحادیه های مربوطه و با داشتن تکنسین های حاذق و باتجربه آماده هرگونه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد .

این شرکت آماده تعمیر هرگونه کالا های برند سامسونگ می باشد .

نمایندگی سامسونگ در غرب تهران
نمایندگی سامسونگ در غرب تهران

درایران این برند معروف یعنی سامسونگ برند معروهفی است که بلا استثناء همه آن را می شناسند و حداقل چندین وسیله ازین برند در محل کار و منزل دارند .شاخه مهمی که این برند دارد استفاده از قطعات صد در صد اورجینال است که چه از لحاظ صوتی و چه  از لحاظ سخت افزاری دارای کیفیت بسیار بالایی می باشدو همچنین این شرکت را از بقیه شرکت ها متمایز می کندو شما پس از یک خرید از این برند بااطمینان کامل به منزل رفته واز کالای خود مصرف می کنید.

شرکت ما ر خصوص وسایل برقی مانند  ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین ظرف شویی  سامسونگ ، یخچال فریزر و سای بای ساید سامسونگ ،فر و ماکرویو های سامسونگ می باشد .و سرویس و تعمیرات کالاهای خریداری شده از برند سامسونگ را به ما بسپارید.

پرسنل با تجربه شرکت ما دارای چندین سال تجربه و دارای گواهینامه های بین المللی در حوزه تعمیرات هستند .

نمایندگی ما آماده خدمت رسانی به هر نقطه ایران می باشد که در تهران کمتر از 24 ساعت و در سایر نقاط کشور حداقل 72 ساعت می باشد .

قطعاتی که در صورت خرابی  برای شما تعویض می شود صد در صد از خود کمپانی است و دارای ضمانت نامه هاای 24 و 36 ماهه می باشد . شما مشتریان عزیز می توانید با تماس با مشاورین ما پس از گفتن اطلاعات  مورد نیاز مانند (محصول شما از چه مدلی از این برند می باشد و مشکلش چیست و … )و پس از دادان آدرس پستی محل مورد نظر  مامورین ما در اولین فرصت آماده خدمت کردن به شما می باشند . نکته قابل توجه این است که شما انتخاب می کنید تعمیرات ما ر کجا شروع شو مثلا در منزل ، محل کار و یا در نمایندگی ما .

ما رمز موفقیت در هر کاری را داشتن  سرعت و کیفیت  بالا می دانیم  که به لطف خدا این موفقیت را کسب نموده ایم . هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز می باشد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *