نمایندگی شرکت ال جی

نمایندگی شرکت ال جی

نمایندگی شرکت ال جی

نمایندگی شرکت ال جی : یکی از شرکت های معروف و موفق در عرصه ساخت وسایل برقیشرکت کره ای ال جی می باشد که قدمتی چندین ساله دارد این شرکت باتولید محصولات خود دراوایل معروف شدنش غوقایی به پا کرد با روی کار آمدن شرکت های دیگر هنوزم هم  این  شرکت خواهان خود را دارد.

نمایندگی شرکت ال جی : وقتی که وسایل برقی منزل که از برند ال جی هستند خراب میشود ما باید در وهله اول بانمایندگی آنان تماس بگیریم اما همه ی نمایندگی هایی که در میان مردم مانند نقل و نبات وجود دارند  خوب نیست  نمایندگی انحصاری ما با وجود کادری متخصص و پیشرفته جز یکی از بهترین نمایندگی های خدمات پس از فروش محصولات ال جی است .

نمایندگی شرکت ال جی
نمایندگی شرکت ال جی

بدون شک این خدمات پس از فروش یا دفتر نمایندگی رسمی یک مقوله بسیار مهم در بین عموم مردم باشد که ما جز بهترین ها در این حوزه می باشیم . اگر هر یک از محصولات برند ال جی را خریداری کرده اید و دچار خرابی شده است می توانید بااعتماد به ما و برقراری تماس به روش های مختلف ابتدا علت خرابی را گفته و سپس به مدت 24ساعت در تهران و حداقل  72 ساعت در شهرستان ها منتظر متخصصین ما باشید .

نمایندگی شرکت ال جی در تهران

نمایندگی شرکت ال جی : نمایندگی ما قادر به تعمیر  انوع  یخچال فریزرهای ، سای بای ساید های ال جی ، ماشین لباسشویی های ال جی ،ماشین ظرف شویی ال جی ،اسپیلت و بقیه محصولات می باشد . برخی از نمایندگی ها  از قطعاتی استفاده می کنند که می توان به آنها گفت یکبار مصرف اما نمایندگی مجاز ما از قطعات بسیار عالی و صد در صد اورجینال خود شرکت استفاد می کند که همراه با ضمانت نامه های  12و 24 ماهه می باشد . ما قادر به این امر هستیم که خدمات خود را ب دلخواه مشتری درون محل سکونت و یا در محل نمایندگی تعمیر شود بستگی به در خواست شما مشتریان عزیز  می باشد هدف ما جلب رضایت مشتری است که در این مورد نیز بسیار موفق بوده ایم .

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *