نمایندگی تعمیرات سامسونگ

نمایندگی شرکت سامسونگ

نمایندگی شرکت سامسونگ

نمایندگی شرکت سامسونگ : یک شرکت کره جنوبی چند میلتی و یکی از شرکت های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات است دفتر اصلی در کره جنوبی می باشد که یکی از بخش های گروه سامسونگ است در بیش از صد کشور فعالیت دارد کلمه سامسونگ به کره ای به معمنی 3 ستاره است.

 سامسونگ در تاریخ1938 در شهر تائگو توسط اقای لی بیونگ چول تاسیس شد.

کار این شرکت به عنوان تولید کننده غذا ایجائد شد و در ابتدا به  تولید ماهی های خشک و ارد به چین می پرداخت در دهه  های  1950 و 1960 سامسونگ وارد کسب و کار های دیگر شد از  جمله بیمه عمر و تولید منسوجات.

شاخه سامسونگ الکترونیکر در سال 1969 تاسیس شد شاخه ای که بیشتر از هر محصولی به تولید تلوزیون می پرداخت.

نمایندگی شرکت سامسونگ
نمایندگی شرکت سامسونگ

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی شرکت سامسونگ :  درضمن جلب است بدانید که فروش اولین تلوزیون سیاه و سفید سامسونگ هم در سال 1970 اغاز شد و در دهه 1970 سامسونگ دامنه کار خود را گسترش داد و به بخش پتروشیمی وارد شد. همچنین تولید انواع ماشین ظرفشویی یخچال و ماکروویو را اغاز کرد.

 در سال 2015 میلادی زمزمه هایی منتشر شده بود که  در کمپانی سامسونگ تصمیم دارد به دوربین های دیجیتالی خود  پایان دهد حالا خبر های جدیدی در ای زمینه درز کرده  که  حکایت از این دارد که این شایعات درحال تحقق یافتن است.

 کمپانی کره ای همان زمان که برای اولین بار این اخبار منتشر شده بود هر گونه شایعه در این رابطه را  رد کرد اما شواهد موجود چیز دیگری را نشون می دهد به عنوان مثلا اخیرا این شرکت  علاوه بر کنار کشیدن خود از بعضی بازاار ها روند تولد چند مدل از دوربین ها دیجیتالش را متوقف کرد که همین مساله می توتند تصدیقی بر این ادعا باشد

 امروزه خبر های جدیدی از منابع کره ای به دست امده که خلاف  ادعاهای گذشته سامسونگ را ثابت می کند.

نمایندگی شرکت سامسونگ در تهران

 از جمله  محصولات سامسونگ عبار است از:

 ال ای دی سامسونگ ،ال سی دی سامسونگ  ، پلاسما سامسونگ ، سینما خانگی سامسونگ ،دی وی دی سامسونگ، مانیتور سامسونگ، موبایل سامسونگ، دوربین سامسونگ، پینتر سامسونگ ، ساید یای ساید و یخچال فریز لباسشویی و ظرف شویی  ماکروویو سامسونگ جارو برقی سامسونگ کولر  کولر گازی سامسونگ فر برقی سامسونگ تصفیه هوا سامسونگ  اجاق گاز سامسونگ و در اخر لوازم جانبی سامسونگ

 ما باقدرت ایستاده ایم تا به شما مشتریان خدمت کنیم  و باز هم عین همیشه  سربلند باشیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *