نمایندگی مجاز ال جی

نمایندگی مجاز ال جی در تهران

نمایندگی مجاز ال جی – خرابی و آسیب دیدگی لوازمات خانگی از مشکلات همیشگی همه ماست، وسایل الکتریکی با توجه به نوسانات برق و عمر دستگاه دچار مشکلاتی می شوند که نیاز به تعمیر دارند.

مسئله اصلی این است که نگذاریم یک خرابی کوچک منجر به تعویض دستگاه شود. شما باید توجه فرمایید گاهی با یک هزینه کم و تعمیری کوچک مشکل وسیله شما حل می شود.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد خدمات پس از فروش ال جی به صفحه مشخص شده مراجعه کنید.

نمایندگی مجاز ال جی
نمایندگی مجاز ال جی

هدف از سپردن یک دستگاه معیوب به تعمیرکار این است که علاوه بر بازیابی مجدد،سبب افزایش طول عمر دستگاه شود.زمانی که یک دستگاه خراب میشود باید مشکل آن بهطور کامل پیدا شود وحل شود.

اگر مشکل در زمینه قطعه باشد باید بطور کامل شناخته شود.تعمیرکار غیرمتخصص سریعا به تعویض قطعه اقدام میکند ولی یک نمایندگی مجاز با تیم مجرب در ابتدا اگر قطعه قابل تعمیر باشد آن را تعمیرمیکنند ولی در غیر اینصورت یک قطعه اورجینال وبا کیفیت را جایگزین آن میکنند.

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

در نظر داشته باشید افراد سود جو و غیر متخصص از این امر سو استفاده نکنند و با تعویض قطعات تقلبی باعث کم شدن عمر دستگاهتان نشوند . لذا لازم است با نمایندگی های مجاز آشنایی داشته باشید تا سریعا به در خواست شما رسیدگی شود .

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان از معتبرترین و متخصص ترین نمایندگی مجاز ال جی می باشد. شما می توانید تنها با یک تماس کمترین هزینه و مطمئن ترین تعمیرات را در محل مورد نظرتان داشته باشید .
این شرکت تضمین قطعات و تعهد اخلاقی و حرفه ای کارشناسان را بر عهده دارد.

آدرس و شماره تلفن تعمیرات مجاز ال جی در تهران

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹