نمایندگی مجاز بوش

نمایندگی مجاز بوش -با شناخت که همه ما از محصولات بوش داریم می دانیم این شرکت آلمانی طی چند سالی که به بازار جهان محصولات خود را عرضه می کند موفق به اخذ اعتبار جهانی برای خود شده است.برند بوش یکی ازبرندهای معروف در بازار ایران است.بطوریکه در هرخانه حداقل ۱وسیله با برند بوش دیده میشود.

برای خرید محصولات بوش میتوانید به نمایندگی مجاز بوش مراجعه کنید که در اینصورت به هنگام خرید میتوانید از خدمات بوش وخدمات پس از فروش بوش استفاده کنید.

نمایندگی مجاز بوش به مشتریان خاص خود امتیازی میدهد که شامل تسهیل در خرید آن ها میشود.مثل خرید محصولات بصورت قسطی.

این امتیازات مختص به مشتریان خاص نمایندگی مجاز بوش است.برای اطلاع از این امتیازات کافی است که با نمایندگی ما تماس حاصل فرمائید.نمایندگی های بوش در سراسر کشور بصورت فعال آماده ارائه خدمات میباشند.

محصولات با کیفیت بوش تشکیل شده از قطعات اصل و معتبر است . لذا چنانچه با خرابی ها ی دستگاهتان مواجه شدید به هیچ وجه تعمیر آن را به غیر نمایندگی ها د افراد غیر متخصص نسپارید. زیرا در این صورت با تعویض قطعات تقلبی کلا منجر به خرابی همیشگی دستگاه و یا کوتاه شدن عمر دستگاهتان می شوند.

نمایندگی مجاز بوش
نمایندگی مجاز بوش

تعمیرات لوازم خانگی بوش

شما می توانید با کمترین هزینه از افراد متخصص و حرفه ای کمک بگیرید تا در محل مورد نظر خودتان به نیاز شما سریعا رسیدگی شود.

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان از معتبرترین نمایندگی مجاز بوش می باشد.  این شرکت تضمین قطعات و تعهد اخلاقی و حرفه ای کارشنا سان خود را متعهد می شود. کافی است با شماره های زیر تماس گرفته تا در اسرع وقت به در خواست شما رسیدگی کنیم.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹