نمایندگی مجاز جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز جنرال الکتریک -محصولات جنرال الکتریک با پیشینه ای و نظر مشتریان از با کیفیت ترین برند معرفی شده در جهان است. جنرال الکتریک تنها به به فروش محصولات خود فکر نمی کند. بلکه هدف این برند رضایت مشتری بعد از خرید می باشد.

کمپانی جنرال الکتریک برای جذب بازار جهانی نمایندگی های فعالی در سراسر جهان ایجاد کرده است.بازار ایران هم از این قاعده مستثنی نیست وشعبات نمایندگی مجاز جنرال الکتریک در سراسر ایران وجود دارد.

برای خرید محصولات جنرال الکتریک وهمچنین بهره مندی از خدمات جنرال الکتریک میبایست به نمایندگی مجاز جنرال الکتریک مراجعه کنیم. خدمات شرکت جنرال الکتریک به چند دسته خدمات هنگام خرید وخدمات پس از فروش تقسیم میشود.خدمات هنگام خرید شامل انتقال محصولات به درب منزل ونصب آن است .خدمات پس از فروش شامل ارائه خدمت جانبی نظیر رفع نقص در هنگام خرابی یا تعویض قطعه یا سرویس کاری سالیانه است.

برای بهره مندی از این خدمات باید کارت گارانتی را ارائه دهیم که این کارت فقط در صورتی به مشتری تحویل داده میشود که فرد محصول خود را از نمایندگی مجاز جنرال الکتریک خریداری کنیم.

ما وسیله ای هستیم برای رضایت شما از این برند. شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک می باشد.

نمایندگی مجاز جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز جنرال الکتریک

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

این شرکت دارای کادر حرفه ای  و متخصص است که  وظیفه دارد در اسرع وقت به درخواست و نیاز شما در محل مورد نظرتان رسیدگی کند. چنانچه وسیله شما دچار خرابی و مشکلاتی شد مسئولیت تعمیر آن را بر دوش ما بگذارید تا از عمر دستگاه شما کاسته نشود و  قطعات تقلبی  و هزینه بسیار شامل نشوید.

شما کافی است تنها با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید تا تعمیر وسیله شما با قطعات اصلی و تضمین صورت بگیرد.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹