نمایندگی مجاز سامسونگ

شرکت دیبا سرویس ایرانیان (نمایندگی مجاز سامسونگ) با پشتیبانی از لوازم خانگی شما ارائه دهنده بهترین خدماتی از قبیل: تعمیرات ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و ساید بای ساید و سایر لواز های خانگی سامسونگ در محل را با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت به شما عرضه می کند.

شما می توانید فقط با یک تماس تلفنی و گفت و گوی مشکلتان با متخصصان ما از ایراد دستگاه خود مطلع شوید و همچنین ما افراد کارآزموده خود را برای برطرف کردن مشکل شما به محل مورده نظرتان اعزام می کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی تعمیرات سامسونگ کلیک کنید.

افتخار این را داریم که در طی سال های عرضه خدمت به مشتریانمان در کمترین زمان خدمات ارزنده ای را به متقاضیان داده ایم و نظر آنان را جلب کرده ایم.

مطمئناً شمایی که به دنبال یک نمایندگی مجاز سامسونگ یا خدمات سامسونگ هستید، ما با داشتن کادری مجرب و تجربه چندین ساله عرضه خدمات به مشتریان و با داشتن نمایندگی تعمیرگاه مجاز سامسونگ معتبر می توانیم همواره پشتیبان و راهنمای شما باشیم.

نمایندگی مجاز سامسونگ
نمایندگی مجاز سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ

خدمات پس از فروش سامسونگ شرکت معتبر دیبا سرویس مرتبط با شهر تهران می باشد. به معنی اینکه شما در هر کجای این شهر که ساکن باشید می توانید با شعبه نزدیک تر به خودتان تماس حاصل فرمایید (برای سریع تر به محل رسیدن همکاران ما برای رفع مشکل شما) و محل مورده نظرتان را به ما اعلام نمایید.

شما می توانید با تماس با یکی از شماره های موجود در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید و تعمیرات لوازم خانگی های سامسونگ منزل یا محل کارتان را به ما بسپارید و ما شما این اطمینان را می دهیم که همکاران ما با تمام وجود برای رفع مشکل شما حداکثر تمام تلاش خودشان را به کار می برند.

شعبه امین حضور :
تلفن: ۳۳۴۴۴۲۱۹-۳۳۴۴۴۲۲۹
آدرس: ۳راه امین حضور، کوچه میر مطهری، پاساژ امام جواد،زیرزمین ۲،، پلاک ۱۹

شعبه ستارخان :
تلفن:۴۴۲۹۱۲۵۹-۴۴۲۹۱۲۲۴

شعبه تجریش :
تلفن :۲۲۷۱۷۷۹۶

شماره انتقادات پیشنهادات:۰۹۱۲۹۴۹۳۵۲۹