ویژگی های لوازم خانگی معتبر

ویژگی های لوازم خانگی معتبر

ویژگی های لوازم خانگی معتبر : آمریکایی ها میلیون ها دلار در آشپزخانه کوچک آشپزخانه می خرند. فقط در سال گذشته، هزینه های وسایل آشپزخانه و کابینت ها تا سال 2011 به 10 درصد افزایش یافته است که این نیز 9 درصد از سال 2010 بوده است. با وجود وضعیت اقتصادی ایالات متحده که برای یک آشپزخانه مناسب نیست، شرکت NPD تحقیقاتی افزایش قیمت را نشان می دهد به بازاریابی آنلاین و تبلیغات و تصحیح تصمیمات خرید مصرف کننده بر اساس “راحتی” و “عملکرد”.

در واقع، فروش آنلاین آنلاین 24 درصد افزایش یافت که 14 درصد از فروش این صنعت در سال 2011 را شامل می شود. همچنین محصولات آشپزخانه آنلاین خریداری شده تقریبا 50 درصد بیشتر از آنچه که از فروشگاه های سنتی (آجر و ملات) خریداری شده است. تحقیق از طریق رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها و توصیه های دوستان یا خانواده، بزرگترین عوامل افزایش فروش آنلاین هستند.

امروزه تعجب آور نیست که بازاریابی و تبلیغات رسانه های اجتماعی می تواند تا حد زیادی بر روی منطق خود تاثیر بگذارد، به ویژه در زمان های مواجه شده با اقتصاد، زمانی که خرید نگرش ها می تواند در حد شدید باشد.

مسافت پیموده شده رسانه ای به وسیله کانال های خرید تلویزیون خانه و میزبان های تلویزیونی مانند Savannah Guthrie، Kathie Lee Gifford و Ellen DeGeneres به سرعت در حال بحث در مورد ویژگی های لوازم آشپزخانه و قیمت ها در بخش 5 دقیقه نیز عوامل قوی هستند.

اگر کسی دقت نداشته باشد، تجزیه و تحلیل پایه هزینه-سود در تصمیم گیری خرید برای اقلام عملی و کاربردی از بین می رود، راه را برای توجیه عاطفی، بدتر، امتیاز های عملکردی که هرگز واقعا وجود ندارد. مهم نیست که آیا پول برای پرداخت (معمولا از پس انداز یا پاداش) وجود دارد یا خیر، از آنجایی که در مورد ارزان ترین مدل در مقایسه با همتایان بالای خط نیست. مسئله بسیار پیچیده تر از صرف بودجه و انتخاب است.

 ما می خواهیم در تلاش باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که مصرف کنندگان به طور متوسط ​​به اعتقاد بر این که به آن نیاز دارند، غلبه می کنند، زیرا این راحت است، زندگی ساده را ساده تر می کند، موجب صرفه جویی در زمان (و زمان طلا) است و فقط باید در این زمان های سخت.

ویژگی لوازم خانگی معتبر

به طور خلاصه، آیا باید هزینه های بیشتری را برای ابزارهای آشپزخانه و جیمز صرف کنید؟ در اینجا پنج موردی را که باید قبل از سفارش یک صبحانه یا یک پکیج اتوماتیک خاموش کنید مطلع کنید.

1. خیلی راحت نیست
ویژگی های لوازم خانگی معتبر : نگاهی به آخرین وسایل آشپزخانه و وسایل آشپزخانه نشان می دهد که ممکن است آنها نباشند که راحت تر از نسخه های تبلیغاتی خود باشند. در واقع، محصولات امن تر، یک وبسایت که توسط دولت فدرال اجرا می شود، نشان می دهد که “لوازم آشپزخانه” محصول خط تولید است که مصرف کنندگان آمریکایی در سال 2012 بیشتر شکایت دارند. کوره های الکتریکی، محدوده های آشپزی و ماشین های ظرفشویی بیشترین شکایت را از همه محصولات دارند.

ویژگی های لوازم خانگی معتبر
ویژگی های لوازم خانگی معتبر

و در حالی که ابزارهای آشپزخانه جدید همیشه راحتی را ارائه می دهند، تنها با رفتن از صفحات کتابچه های چند بخشی که باز بسته را پوشش می دهند، نمودار های قطعات و بخش چالش کار به سختی می تواند در نهایت متوجه شود که پس از آن خیلی راحت نیست. مشاهده شده است و موافقت شده است که راهنماهای کمک های آشپزخانه مدرن حتی پیچیده تر می شوند، بیشتر توابع مرتبط با این ابزار وجود دارد.

سوال در حال حاضر می تواند بسیاری از مردم در خانه می شود به یادگیری و استفاده از آن؟ آیا دوست قدیمی تر است؟ آیا نوجوانان با استفاده از آن ایمن خواهند بود؟ علاوه بر این، راحتی می تواند یک موضوع ذهنی باشد، مخصوصا در مورد آشپزخانه، آشپزی و غذا خوردن. به عنوان مثال، خوردن غذای اصلی آمریکایی است که حتی با شدیدترین رکود اقتصادی آمریکا، از سبک بیرون نمی آید. اگر شما یا خانواده تان آمریکایی های معمولی هستند که ترجیح می دهند از نظر آشپزی و راحتی غذا خوردن را در یک غذای دوستانه و مقرون به صرفه ای ترجیح می دهند، آیا برای خرید وسایل آشپزخانه گران قیمت مناسب است؟

بیشتر بخوانید: بیرون رفتن می تواند ارزان باشد اگر می دانید چگونه از کارت اعتباری خود استفاده کنید
2. چالش نگهداری
ویژگی های لوازم خانگی معتبر : بیایید مستقیم به نقطه. با وجود ادعای برخی از سازندگان، بسیاری از ابزارهای آشپزخانه تمیز و نگهداری سخت است. یک پردازنده غذایی جدید را با مجموعه ای از تیغه ها، روتاتورها، گیره ها و مکش ها و مواردی که به آن متصل شده اید، در نظر بگیرید. برای خانه دار دقیق، همیشه مورد توجه به جزئیات است که در آن تمیز کردن مربوط می شود. با استفاده از ابزارهای پیچیده، چند بخش آشپزخانه، کار چندین بار سنگین تر می شود.

جای تعجب نیست که اکثر دستگاه های آشپزخانه با قیمت بالا در قفسه های پشتی انبار و اغلب در گاراژ به جای اشغال فضای آشپزخانه به دلیل مشکلات تعمیر و نگهداری، راه خود را پیدا می کنند.

3. خطر بالقوه سلامت
ویژگی های لوازم خانگی معتبر : پلیس بهداشت، بهداشت و سالمونلا به ما یادآوری می کند که همه وسایل و لوازم آشپزخانه مورد استفاده باید در اسرع وقت شسته شود. اما آیا می توانید ماشین ظرفشویی خود را به اندازه کافی اعتماد به نفس کشیدن کمی خرد شده از خمیر سخت است که به بیشتر از سالن یک رولر جدید چند مخلوط می کند؟ به سختی

در حال حاضر، سیر خشک شده یا سیر را بردارید. چربی های سیر به طرز قاطعی روی پشت سنبله و لبه های سوراخ های کوچک قرار می گیرند. تبلیغات برای این ماشین های کوچک ادعا می کنند که شما هرگز نباید لمس کنید.

در حال حاضر، سیر خشک شده یا سیر را بردارید. چربی های سیر به طرز قاطعی روی پشت سنبله و لبه های سوراخ های کوچک قرار می گیرند. تبلیغات برای این ماشین های کوچک ادعا می کنند که هرگز مجبور به سیر گرسنه نشوید – دروغ! شما همیشه باید سیر را هنگام پخت و پز لمس کنید، مگر اینکه دستکش بپوشید (چیزی که خطرناک است هنگام پختن). اگر شما نیاز به اطمینان از کمک های آشپزخانه مدرن خود را به طور کامل از آخرین کمی خردمندانه از مواد غذایی خام آن، از گوشت به سبزیجات و دانه کنجد خالص، شما باید با شماره 2 در بالا برخورد می شود.

4. بار اضافی و پیچیده تر می شود
ویژگی های لوازم خانگی معتبر : واضح است که بسیاری از “آخرین” لوازم آشپزخانه امروز دارای توابع است که بیش از آنهایی که از اساسیتر هستند. مثلا نمونه غم انگیز صبحانه – شایع ترین طراحی آن یک دستگاه 3 در 1 برای ساخت اسباب بازی های صبحانه است که شامل یک قهوه تار کننده کوچک، یک نان تستر کنار آن و یک صفحه داغ کوچک در بالای توستر (به عنوان یک نوشیدنی تخم مرغ و یا سرخ کرده عمل می کند). در حال حاضر، بیشتر خانه ها قبلا یک قهوه ساز جداگانه، توستر نان و اجاق گاز برای سرخ کردن یا تخم گذاری دارند. کدام یک به اتاق نگهداری می رسد و کدام یک در صندوق قرار می گیرد، یک تصمیم آسان است.

بعضی از این اسباب بازی ها به عنوان مینی روبات ها عمل می کنند به این معنا که آنها وظایف ساده ای را در کارهای آشپزی و پخت و پز (وزن، تکان دادن و خودکار خاموش) انجام می دهند. هنگامی که واقعا به آن فکر می کنید، این توابع “نوآورانه” غرایز طبیعی طبیعی هستند که هیچ آسیبی یا خطری را شامل نمی شوند (مانند فشار دکمه خاموش پس از پخت و پز) و واقعا چیزی برای آن وجود ندارد که “دستگاه” آن را اجرا کند.

تستر، بلبرینگ، آبمیوه گیر، میکسر، چرخ گوشت. “آخرین” ابزار آشپزخانه اغلب توابع در حال حاضر در اساسی ارزان لوازم خانگی کوچک آشپزخانه یافت.
تستر، بلبرینگ، آبمیوه گیر، میکسر، چرخ گوشت. “آخرین” ابزار آشپزخانه
اغلب توابع در حال حاضر در لوازم خانگی ارزان قیمت اساسی کوچک یافت می شود.
5. بسیار دوست نداشتن زمین
در حالی که لوازم خانگی الکتریکی و گاز خانگی، نوآوری های آمریکایی است که از دهه 50 تا 80 میلادی عادی شده است، مجموعه های امروزه از وسایل آشپزخانه مدرن، قطعا دور از ماشین های ظرفشویی و اجاق گاز پس از جنگ است.

با تغییرات آب و هوایی در حال وقوع زلزله در برخی از نقاط زمین، ما خوشحالیم که در ساعت زمین (هر روز در ماه مارس که خانوارها و کسب و کار در سراسر جهان کمک به صرفه جویی در انرژی با کاهش مصرف برق برای یک ساعت) صدها شهر در اطراف رکورد جهانی مصرف برق پایین است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *